Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem egyetemmel...

Lenne pár kérdésem egyetemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős és jövőre mennék GTK-ra fizetősre mivel már csak az van ugyebár.

Az érdekelne hogy , hogyan történik a fizetés.

Félévente van 185 ezer ezt mindig a félév megkezdése előtt kell befizetni vagy hogy?

Ha halasztani akarok akkor arra az időszakra nem kell befizetni csak ha folytatom?

Ezzel kapcsolatban még pár tudni való?


Köszönöm!


2013. jan. 13. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

ahogy tudom ez egyetemfüggő. valahol egyben kell (sztem egy szeptemberi időpont van megadva az 1. félévre, és egy februári a 2. félévre), de valahol lehet részletekbe is, de meg van határozva, hogy mekkora részletekbe és a részleteknek külön határidejük van.

passzív félévet nem kell kifizetned.

2013. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem/Főiskola?

Nálunk a GTK-n 295-öt fizetsz, előre, halasztás asszem csak 30 rugó félévente, de nem ingyenes az szinte biztos!

2013. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SZTE
2013. jan. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!