Önéletrajz írás?

Figyelt kérdés
Hagyományos típusú önéletrajzba bele kell írni, a szüleimet foglalkozással együtt. A szüleim elváltak, így nem tudom, hogy írjam bele, hogy édesanyámmal élek. Valami tippek?

2013. jan. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mire kell ilyen önéletrajzot írnod? Manapság már tudtommal mindenhol az amerikai típust részesítik előnyben, mert a hagyományosból nagyon macerás kinyerni az adatokat.

Én nem is írtam ilyet soha, de úgy írhatnád bele, ahogy ide írtam. Anyám pék, apám asztalos, szüleim elváltak, én édesanyámmal élek. De akárhogy is írod, bénán fog hangzani..

2013. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Házi feladat. :S
2013. jan. 13. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele, hogy hülyén hangzik. A való életben soha sem fogsz ilyet írni.
2013. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!