Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már 27 éves vagyok, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 27 éves vagyok, minden barátnőm házas, valakinek már gyereke is van, én pedig még mindig nem találkoztam az Igazival, az elég ok a kétségbeesésre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 23:13
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem!
2012. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem, és ne is foglalkozz ezzel. Jobban jársz, ha folyton azon rágódsz neked milyen "szar" életed van mondjuk hozzájuk képest, megőrülsz. Most már ez van, úgy látom a még nem azt jelenti már volt kapcsolatod.


Szóval az hogy nem vagy házas és nincs gyereked nem gáz. Foglalkozz a munkával vagy olvas, vagy hobbi vakármi

2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem verseny ez...
2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én 25 vagyok,de tudom, hogy 27 évesen is úgy leszek mint te... Néha engem is elkap a kétségbeesés... Minél nagyobb városba kell költözni,ahol több a férfi.Társkeresőt,meg a netes ismerkedést hagyd.Inkább járj el minél többször emberek közé!
2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tippelhetek? Debrecen? :)

Amúgy nyugi, ez nem lóverseny. Inkább alaposan válogasd meg a jövendőbelid, mert jobb 30 évesen házasodni és boldogan élni, mint 23 évesen házasodni, majd 26 és 28 évesen szülni, végül 35 évesen elválni és egyedül nevelni 2 gyereket...

Kétségbe pedig végképp ne ess, mert a kiegyensúlyozott, boldog nők a vonzóak (mosoly!), nem pedig a kétségbeesettek, akik görcsösen akarnak valakit.

Férfi szemszögből, ha látszik rajtad, hogy kétségbe vagy esve, akkor a tudatalatti rögtön küldi a jelet, hogy "potenciális hisztérika, lelkileg instabil". Márpedig senki se akar egy fárasztó nap után hazaérve otthon is aggódást és görcsölést látni. Jobb egy kiegyensúlyozott nő, akihez felüdülés hazatérni. Szóval, erre az "imidzsre" kellene gyúrnod, hogy ilyen magyartalan marketinges kifejezést használjak.

Zárásképp megismétlem, hogy a folyamatos másokhoz hasonlítgatás, céltalan versengés, kétségbeesés csak az energiád emészti fel, márpedig ha ezt az energiát magadba és a boldogságodba fektetnéd, akkor sokkal előrébb jutnál minden téren.

2012. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha kétségbe esel akkor sem leszel beljebb!! most ez olyan dolog, hogy csomó volt osztálytársamnak van már gyereke, családja, eljegyzés esküvő, nekem pedig még csak komoly kapcsolatom sem volt, csak a kaland... nem mindenki egyforma!

25F

2012. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is 27 eves csaj vagyok, egyedulallo, de nem vagyok elkeseredve azert, hogy nem vagyok ferjnel.

Komoly kapcsolatra valoban ugy erzem szuksegem van, de hazassagra, csaladi eletre tenyleg nem.

2013. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!