Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizikából rossz vagyok. Ez...

Fizikából rossz vagyok. Ez lehet valami betegségnek a jele? Pl: diszgráfia, diszkalkulia

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyszerűen nem vagy jó fizikából. Valaki kémiából nem jó, mégsincs semmi gondja.

Nekem a nyelvtannal volt gondom, pedig nincs semmi gondom.

2013. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy már ott tartunk, hogy annyira lusta vagy fizikát tanulni, hogy inkább ezekre fognád???

Tudod, a disz-es embereket nem is olyan régen, még úgy tíz éve is simán elintézték azzal, hogy idióták, a szó legszorosabb értelmében, és kirekesztették őket. Az ilyen gyerekek kisegítőbe mentek, soha esélyük sem volt normális szakmát kitanulni, akármennyire is értelmesek voltak. Nem volt ám ilyen, hogy Speciális Nevelési Igényű meg (Halmozottan) Hátrányos Helyzetű! Volt a hülyegyerek meg a nem hülyegyerek. Most akkor te utóbbi akarnál lenni egy kis fizika miatt?

A zagyam eldobom...

2013. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Gondolom, fiizkát leghamarabb általános iskola felső tagozatában tanul az ember. Ha diszkalkuliás, diszgráfiás, diszlexiás vagy( amelyek létező és kezelendő zavarok), akkor nem felső tagozatban derül ki, hogy valami gond van.
2013. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

diszgráfiának ehhez semmi köze nincs, testvérem diszgráfiás és egy zseni fizikából matekból stb, ennél a betegségnél az írással lenne gondod.

diszkalkuliánál pedig nem csak a fizikával, hanem a matekkal és úgy alapjáraton a számokkal lenne problémád.

a fizika nehéz tárgy a diákok nagyrésze nem jó belőle,szóval ne aggódj:) inkább tanuld, kérj segítséget, járj korrepra vagy akármi

2013. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!