Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályomba van egy lány...

Az osztályomba van egy lány aki mellett ülök én vagyok neki a legjobb fiú "spanja". Az osztályomba a fiuk fogdossák a mellét meg a seggét. Nekem aztmondta h nem veszi ezt jó néven. De amikor a "menők" fogdossák akkor örül neki Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem világos? Mert egy kurv@.
2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert téged a barátjának gondol és benned megbízik. Úgymond nem ezt várja el tőle. A "menőknek" meg megengedi, mert valószínűleg a csajnak bejönnek azok a srácok és engedi. De bennünk lehet nem bízik meg annyira, mint benned.

Amúgy...ha tényleg a barátja akarsz lenni, akkor ne fogdosd a csöcsét.

2013. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
sokat segitene az életkor :)
2013. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Mert hízeleg neki hogy, tetszik másoknak.

De a viselkedése éretlenségre vall, remélem te nem fogdosod. Ha máshogy fejezed ki hogy tetszik, annak biztos örülni fog, értékelni fogja.

2013. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WsAkosWs válasza:
Ribanc
2013. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem akarok többet barátságánál de a fiuk mindig odahuvják és akkor és fogdossák. én nem csak őt védem hanem az összes lányt akit fogdosnak a fiúk engem nagyon zavar.Nem vagyok irigy mert én is megfoghatnám de én nem vagyok akkora bunkó paraszt. ha a barátnőm lenne akkor nem mondanék semmit de h mindenki fogdossa a fiúk meg ettől azthiszik h menők 16/f.. meg engem azért nem kedvelnek annyira mert szoktam kondizni és a sok páva kis nyikkhaj amikor öltözködünk az öltözőbe, akkor midnig aztmongyák h szteroidokat használok mert h ők 60kg én meg vagyok 70kg
2013. jan. 29. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!