Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első nap a...

Milyen volt az első nap a suliban? Elsősök milyenek az osztálytársak? Kitartás! Én már nem járok suliba, de izgultam értetek, komolyan belegondolok, h iskolapadban ültök végigfut rajtam a hideg az emlékektől!

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

8kor lementünk a pályára beszéd...igazgató félórás dumája..-,-

aztán ofő elmonta az órarenet és jöhettünk haza...

elsős vagyok csak 6osztályos gimibe járok(ez a 3.évem a gimnáziumban):)

kaptunk pár osztálytársat de még nem nagyon bezsélgettünk velük:)

2009. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak 14.-én kezdődik a suli XD 14. osztályos vagyok, mert 2 éves felsőfokú OKJ-re jelentkeztem :) Úgyhogy nagyon jól telt eddig ez a nap, most keltem fel :)

Öcsém most jött haza, végigtarhált mindenkit cigiért, haverkodik az új osztálytársakkal, mert megbukott, és a régi tanárokkal beszélte meg, hogy igen, megbukott, higgyék el XD

2009. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen idnultam el reggel othonról.Most kezdtem a 8.osztályt.4 osztályfönöki óra volt megtartva...

jött sok uj osztály társ, mindne rendben volt

2009. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én átsírtam a napot. Most vagyok 8.-os, de sajnos magántanuló. Nagyon szeretnék már középiskolába menni. Úgy irigyellek titeket! :( (Persze mindenki mondja, hogy nem olyan jó az, de nekem jó lenne már. :))
2009. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tanulni szeretnék, de ahova jelentkeztem annak ellenére, hogy szakközépbe járok nem sok esélyem van rá:S!:@

De amúgy jó, de nagyon hiányoznak a régi osztálytársak, meg mivel mi voltunk már 7.-től a királyok a suliban ez nem lep meg:D!

2009. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

ááá mi csak holnap kezdünk (Szlovákiából vagyok :D)

de ma délután megyek intrire (kollégium)!!:D

2009. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemmel:DD


Kaptunk egy új osztálytársat.és hát totál beléhabarodtam:DD


Előttem ül,szal én beszéltem vele legelőször :))):$$


10.osztály:D


Igazgató elmondta a beszédét,meg azt h 24 millát költött a sulira meg ilyesmi.:D

2009. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hát most kezdtem a kilencediket,de úgy félek, hogy nem tudok beilleszkedni

ráadásul az sem tudodm, mi hol van ...

olyan sírhatnékom van :(

2009. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most csöppentem bele egy új iskolába, ráadásul negyedikbe, tehát már jól összeszokott osztályról van szó. Mit ne mondjak vannak érdekes emberek, még nem sikerült beilleszkedni, de próbálkozom. Reméljük a legjobbakat. Bár fogalmam sincs mi hol van, érdekes lesz holnap megtalálni a termeket.:)
2009. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát enyhén szólva szar!:S Az osztály igazából viszonylag normális! Az o.fő az elég aranyos!! De a "nagyok" kicsit furák:S Nagyon nehéz megszokni!:S Én inkább lennék magántanuló!:(
2009. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!