Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! h kezdjem hozza egy...

FONTOS! h kezdjem hozza egy konyvhoz ha megvan a tema de a bevezetoreszt nemtudom h milyen legyen. Otlet?

Figyelt kérdés

#könyv #írás #könyvírás.
2013. jan. 26. 17:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
Milyen témájú a könyved? E/1 vagy E/3 írod? Ha ezeket tudom, tudok segíteni is.:)
2013. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
E/3 :))
2013. jan. 31. 22:31
 3/14 A kérdező kommentje:
temaja:1lanyrol szol es arrol h h eri el a celjait...lenyegeben ennyi de persze van benne sok varatlan fordulat,uj szerelem.stb
2013. jan. 31. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem indulj onnan, hogy ott ül a szobájában és olvas egy könyvet vagy mittudomén, mit szeret csinálni:D:D Jellemezheted őt külsőleg, egy vagy két dolgot talán először még csak, hogy mit szeret, többi majd úgyis később kiderül; meg hát a szoba/ falszín, mi van a polcokon.... Napszakot kéne, hogy mikor történik ez.... :):):) Szerintem kb így indulj el:)
2013. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Kezdheted úgy is, ahogy az előttem szóló mondja, vagyis hogy a lány egy semleges dolgot művel éppen, és mondjuk ránézz valamire, amiről eszébe jut egy ominózus dolog, arról egy másik, és szépen lassan kibontakozik a bevezetés. Kábé így.:) Amúgy sok sikert kívánok a könyvhöz, és ha neked az a célod, hogy megírd, akkor váljék valóra.:)
2013. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindkettotoknek!!!:)
2013. febr. 1. 21:45
 7/14 anonim válasza:
52%
Magyarul, kifogástalan helyesírással.
2013. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 jo rendben, de akik elotted irtak ide ok ertelmeztek jol a kerdest:))
2013. febr. 2. 23:09
 9/14 IamME21 válasza:
52%
Én is író szeretnék lenni, és már van vagy ezer vázlat a gépemen. Én egyszerre írok angolul és magyarul, mert amíg mégegyszer leírom, addig mégegyszer belémrögzül, hogy mit írtam le, és mit szeretnék írni. Nekem E/1-ben megy az írás, egyébként. Úgy könnyebben jönnek a gondolatok.(kicsit sok az off). Én nekem úgy szokott kezdődni, hogy a főszereplő felébred vagy épp valaminek a közepében van, tehát éppen kocsiban ül például. Ja és javaslom, hogy az első pár oldalon nem legyen más, csak a főszereplő. Úgy könnyebb összeszedned a gondolataidat, és le tudod írni a környezetet és a szituációt
2013. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
koszonom!:)) de en nem szeretnek iro lenni..:D csak hobbibol irok idezeteket,kisebb terjedelmu konyveket(150oldalast). :))
2013. febr. 3. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!