Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az emelt...

Mi a különbség az emelt szintű föci érettségi és a középszintű között?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

az emelt sokkal nehezebb, nem használhatsz térképet,míg a középben igen. Sokkal több kötelező névanyag, sokkal nehezebb a szóbeli része, mivel a közép szinten ismert téelek közül húzol, az emelten ismeretlenekből, közepen a saját tanárodnál vizsgázol, emelten ismeretlen bizottság előtt, időben is hosszabb, több kérdés van, sokkal jobban belemennek hogy mennyire tudsz apróságokat.

Tudom, van mindkettő, 11.ben közepet csináltam, 12.ben emeltet, most földrajz szakos egyetemista vagyok :)

2009. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h a névanyag ugyanaz, és az első 20 perces rész is ugyanaz.Most érettségizel?
2010. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rosszul tudod. az emelt érettségin 1 rész van csak, 240 perc van rá.
2010. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de a topográfia részt mondom csak h az ugyanaz szokott lenni(tanárom mondta)
2010. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De a szóbelin mi a különbség?
2015. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!