Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs meg...

Mit csináljak ha nincs meg teljesen az érettségim?

Figyelt kérdés

Üdv emberek!

3 tantárgyból előre hozott érettségit tettem, Májusban mert buktam angolból és matekból.

Augusztus 25. én pótvizsgáztam ezekből és átmentem.

Jelentkeztem egy iskolába de sajnos nem lehet tanulói jogviszonyom mert nincs meg teljesen az érettségim...

Október novemberben lessznek az őszi érettségik, ha akkor leérettségizem akkor lehet tanulói jogviszonyom.

Sajnos addig se diákot, meg semmit nem kaphatok amiből jövedelmem lenne. (családi pótlék egyebek)


Halottam olyat hogy amég nincs meg az érettségim teljesen, addig a volt iskolámhoz tartozok aki kitud állítani iskolalátogatásit és egyebet, tehát ahol a 12. et befejeztem

.

De én meg ott egy osztályba se járok mert letettem a 12. et.


Jelenetkeztem már őszi érettségire egy iskolában, ami vizsgaközpont lessz.


Ti erről a volt iskolától, iskolalátogatási igazolásról mit gondoltok ha ott egy osztályba sem járok?


Előre is köszönöm.


2009. szept. 2. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskola látogatásit akkor kaphatsz, ha látogatod az órákat, magyarán iskolába jársz. Az érettségi nem jelent semmit. Ha megvan a kellő óraszámot és végzettséged, akárhol érettségizhet.
2009. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv

Igen erről tudok, de ugye befejeztem a 12. et, és most így nem tudok járni sehova.

Rendszergazdának jelentkeztem egy helyre, 13. ba de így sajnos novemberig nem lehet tanulói jogviszonyom velük mert még nem érettségiztem le mindenből.

2009. szept. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!