Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem/főiskola mellett...

Egyetem/főiskola mellett miket szoktak az emberek dolgozni?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre... és kéne mellette dolgoznom, mert albérletbe fogok költözni barátnőkkel. De mit? Az emberek miket szoktak dolgozni? Légyszi sok dolgot írjatok! :) 18/L
2013. febr. 9. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, amire van idő.
2013. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Játék majd könyvesboltban eladóként.
2013. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
McDonald's
2013. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorlat, ha van rá lehetőség valamilyen cégnél szakmai munkára, de bölcsészek pl. általában gyorséttermekben dolgoznak :D
2013. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Szaktól függ. Én speciel nem tehetem meg, hogy dolgozzak egyetem mellett, mivel a tanulás minden időmet felemészti.

Ha nincs pénzed, akkor ne menj albérletbe. Elvégre tanulni mész oda, nem barátnőzni.

2013. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

szia!


péntek szombat esténként 19-hajnalig tudsz normálisabb szórakozóhelyeken, mint hostess dolgozni:) Elég jól is tudsz vele keresni, vagy hétvégén pénztároskodhatsz, vagy telefonos operátorként embereket hivogatsz és ha jó vagy, akkor jó pénzt kapsz, vagy telefonos help desk. Mind egész jó és rugalmas is, valamint nem rosszak:)

2013. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én a burger kingben solgozom,és van pár tanítványom is,akiknek németet tanítok :) én ebből fizetem az albérletet, ill a tandíjat is. tény,szabadidőm az nincs, és mindig éjjel tanulok
2013. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Délután és esténként bébiszitter vagyok
2013. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, nagyon kedvesek vagytok! Akinek még eszébe jut bármi, írjon!
2013. febr. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!