Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felmentetni...

Hogyan tudnám felmentetni magam matekból?

Figyelt kérdés
Minden tantárgyból viszonylag jól állok de a matek az nagyon rossz. 11-be járok most,de ebbe az évbe csak egyeseim vannak. Somogy megyei vagyok

2013. febr. 12. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó gondolom te határon túli vagy
2013. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy BTM-es (Beilleszkedési, Tanulási és Magatartási problémás), de SNI (Sajátos Nevelési Igényű)-gyanús discalculiás lány vagyok. A dolog úgy kezdődött nálunk, hogy anya felhívta a Nevelési Tanácsadót, mert rájöttünk, hogy minden passzol velem a discalculia 'tüneteivel' kapcsolatban. Ők felvették a kapcsolatot az iskolámmal, majd hosszú idő után behívtak egy vizsgálatra, ahol elbeszélgetés és intelligencia-vizsgálat volt. Aztán pár héttel később megint behívtak, akkor matematikai feladatokat kellett megoldanom. Miután meglettek az eredmények, elküldték azokat az iskolámnak, ami felvette a kapcsolatot egy másik bizottsággal, és elküldte nekik az eredményeket, amikben A Nevelési Tanácsadó kérvényezte a felmentésemet. Most épp az időpontra várunk, amire behív minket ez a bizottság. Ott is megvizsgálnak majd, majd adnak egy papírt, miután az eredmény meglesz, és abban benne fog állni, hogy felmentenek matematikából (remélem)... Aztán ezt a papírt eljuttatják a sulinak, ahol aztán az igazgató -mivel nem bírálhatja felül a felmentést- mentesít a matematika érettségi alól.

Üdvözlettel:

17/L

2013. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
11/12! Nem vagyok határon túli! Soproni vagyok, és mielőtt valaki kisegítőre gondolna, elmondom főiskolát is végeztem.
2013. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bocsánat ez a 10:21 perckor válaszolónak ment! :)
2013. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!