Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvin most már a valós...

A felvin most már a valós adatok és információk vannak a pontszámító kalkulátorban?

Figyelt kérdés

Ezt most arra értem, hogy ha nekem mondjuk valamelyik szaknál kidobja, hogy pl. 288 pontom van és zölddel jelenik meg az adott szak, amit kiválasztottam, akkor ahhoz a szakhoz ezek szerint nem kell emelt szintű érettségi ugye?


( pár éve érettségiztem, és szeretnék idén jelentkezni valahova, de jobb megoldás szerintem, ha a pontszámító kalkulátorban nézem végig, hogy hova vennének fel, minthogy minden egyes sulit egyesével kikeressek, aztán megnézzem hogy mennyi volt tavaly oda a pont. )


2013. febr. 12. 22:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!