Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most tulajdonképpen mi ez a...

Most tulajdonképpen mi ez a nagy tüntetősdi? Én már elvesztettem a fonalat.

Figyelt kérdés

Tüntető egyetemisták, most tulajdonképpen miért tüntettek? Meg mi ez, hogy úgy tüntettek a KORMÁNY ellen, hogy bementek egy előadásra, és félbeszakítjátok az előadást? A pofámról leégne a bőr, ha bármelyik professzorommal szemben meg merném ezt lépni. (De nem is lépném meg, mivel tisztelem őket annyira, hogy ne tegyem.)

Gondoljátok, hogy ezáltal majd eltörlik a hallgatói szerződést? (Ami egyébként az egyetlen értelmes gondolata volt a kormánynak a felsőoktatással, meg úgy alapból az oktatással kapcsolatban. Mielőtt ezért a kijelentésért megkapnám a magamét, hozzátenném, hogy én is egyetemista vagyok, tehát ezzel magam ellen is beszélek, mivel nekem 12 milliót kellene visszafizetnem, ha Magyarország elhagyása mellett döntenék).

Szóval valaki magyarázza már el, hogy ez most mire jó! :D Köszi :)



2013. febr. 12. 22:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tudod ezt az országot a kedves politikusaink rövidítik meg, nem mi.

Szép és jó lenne ez akkor, ha azt az 1 milliót félévente az oktatásunkra költenék. De tudod nem arra költik.

Szerinted mégis mi kerülne egy millióba félévenként?

Lassan már anaton hulla sincs. Mikroszkópokat nem vesznek minden évben.

Azt a pénzt a klinikákra fenntartására fordítják. Persze nekünk is jó, hogy ott a klinika, mert ott tudunk gyakorolni, de azért a beteg embereknek lényegesen nagyobb szüksége van rá, mint nekünk.

Szóval azoknak a millióknak a nagy része vissza van forgatva az "emberekbe".

2013. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
"vajon mi kerül 1 milllioba fél évente?" szerintem az államadósság is közrejátszik ezekben , plusz a sok adó amiket most bevezettek... hadd ne soroljam. a Hallgatói szerződéssrl kapcsolatban a kérdezőnek részben igaza van. Ha valakit sk pénzen mitanít az állam de nem itt kamatoztatja tudását, azzal mi célja volt az államnak hogy ennyit ráköltsön ? viszont másrészről tényleg nehezek itt az elhelyezkedési lehetőségek. Aki llyan szakon végez, aminek itt nincs jövője, nincs más választása. aki pedig azért megy tüntetni mert jók a pasik, az gondolkodjon el hogy miért is jár ő egyetemre illetve hogy hány éves szinten érzi magát...
2013. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezeknek az egyetemistáknak egy jó nagy pofon kellene. Ébredjetek már fel.
2013. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!