Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet otthagyni egy...

Hogy lehet otthagyni egy egyetemet?

Figyelt kérdés

Pl ha most lettem elsős és 2 hónap múlva elegem lesz az egészből és egyszercsak fogom magam, kicuccolok a koliból és nem megye többé az iskolának a tájára se, akkor mi történik? Fizetni kell érte? Vagy egyébként milyen papírokat kell elintézni, kihez kell fordulni?


ömm légyszi ne azt kérezgessétek h miért hagynám ott meg legalább próbáljam meg, nem lelkisegélyre van szükségem, hanem információkra :)


2009. szept. 7. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, csak be kell menni a To.-ra és bejelenteni, hogy többé nem akarsz ott tanulni. Lehet, hogy alá is íratnak veled vmit arról, hogy komoly/végleges a döntésed, és ennyi.
2009. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nem kellett semmit csinálnom.Nem mentem be többet és kész. Pont 2 hónapig jártam.:D

Viszont februárban küldtek egy papirt hogy a tavaszi félévem az passziv lett,csak hogy tudjam. Tehát még jogviszonyban álltam velük.De nem rúgtak ki.Most már azt mondom hál istennek,mert én ősszel(most) visszamentem és elkezdtem előlről.Hát,egy fél évet elbuktam úgymosd ezzel.Sztem Te se szüntesd meg a jogviszonyod,ki tudja,mi lesz egy év múlva.Ráérsz akkor megszűntetni,ha egy év múlva sem mész vissza.

2009. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó mondja, ha később akarsz még egyetemre menni érdemes az államilag finanszírozott státusz miatt passzív félévre vetetni magad, vagy kiiratkozni ( TO-n),de ha nem akkor fogod magad és nem mész vissza többet.
2009. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!