Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember való...

Szerintetek milyen ember való egyetemre?

Figyelt kérdés
Sokak szerint csak a nagyon elhivatott ember való, aki ráadásul piacképes szakmában elhivatott. Nade ez 1% kb.
2013. febr. 18. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki tanulni akar.
2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az kevés állítólag.

Én úgy tartom magam, hogy tanulni szeretnék, szorgalmas vagyok, sokszor állítólag túlságosan is (bár én magam nem bánom).

Sok helyről megkapom viszont, hogy nem vagyok való, mert nem a legpiacképesebb a szak, ráadásul elhivatott se vagyok (olyan típus vagyok, aki életében sose lesz az, sőt, szerintem az ezer szakmát kitanulós típus leszek, mert tanulni szeretek, viszont nem vagyok kitartó egy dolog mellett sem).

2013. febr. 18. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendkívül nagy kitartás. Néha hiába tanulsz keményen, mégis hatalmas pofonokat kaphatsz.

Én is rendkívül tanulós vagyok. Általánostól középiskola végéig sose volt 4-esnél rosszabb jegyem. Az érettségim is 5-ös lett szinte mindenből, csak a matek lett 4-es.

Idén bekerültem főiskolára, az egyik legkeményebbre, az elején még nagyon kis lelkes voltam, végigültem az összes előadást, aminek még értelme se volt, azt is. Aztán jöttek a második zh-k, január, a vizsgák. Összesen 3 tárgyból húztak meg. Pedig elhiheted, hogy keményen tanultam ezekre. Ebből a három tárgyból volt, amiből csak 3.-ra mentem át, ráadásul utolsó vizsgaalkalommal. Nem akarom magma fényezni, távol álljon tőlem, de nem kis kitartás kellett hozzá, hogy újra és újra megtanuljam az anyagot, egyre tökéletesebben. 6 napom volt a pihenésre január utolsó hetében, de még mindig érzem azt a fáradtságot, és már most fáj belegondolni a közelgő zh-kba.

2013. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez milyen szak? :(


Én könnyűre járok szerencsére.

2013. febr. 18. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
BGF pénzügy számvitel
2013. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh arról hallottam, hogy nehéz, sok sikert és kitartást hozzá!
2013. febr. 19. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2013. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!