Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt hogy a...

Csak én érzem azt hogy a diplomások, egyetemisták nagyon elvannak szállva maguktól, vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak te érzed.
2013. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Silber ***** válasza:
37%
Mire alapozod?
2013. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát pl. hogy lenéznek mindenkit aki nem jár egyetemre vagy nincs diplomája. Sok szakmunkást ismerek akik szakmájuk kiválóságai és sokkal-sokkal értelmesebbek mint a mostani friss diplomások vagy egyetemisták.
2013. febr. 21. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt még nem vettem észre.
2013. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én egyetemista vagyok és senkit nem nézek le. Akkor most megdőlt az elmélet?
2013. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Silber ***** válasza:
66%
Én csak azt nézem le, aki direkt módon nem tesz a jövőjéért. Nem érdekel hogy 8 általánost végzett, vagy PhD-t.
2013. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gyorki92 válasza:

Amennyit én láttam és éreztem az otthoni helyzetből, hogy nem csak az egyetemisták, de a felnőttek jó része is lenézi a szakmunkásokat. Beleverik a gyerekeik fejébe is ezt a gondolkodásmódot. Bár én jelenleg egyetemen tanulok (mert a szakmának, amit gyakorolni szeretnék, előfeltétele a diploma, nagy általánosságban), szerintem egy szakiskolát végzett ember is ér ugyanannyit, vagy emberileg talán még többet is, mint akik azzal pattognak, hogy X diplomájuk van, és ők ezzel mennyivel jobbak a többieknél.

De egyébként, kedves kérdező, bár nehéz nekem is, ne általánosítsunk. Nem minden diplomás és egyetemista ilyen.

2013. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy mindegyik! :)
2013. márc. 6. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!