Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Járok röplabdára. Egyik nap a tanár azt mondta hogy kosárérintéssel üssük át a háló felett a labdát, és akinek nem megy 10 gugolás. És én át ütöttem , de akkorát hogy ki ment a pályáról . A tanár erre azt mondta hogy csináljam meg a gugolást. És hiába mondtam neki hogy de az volt a feladat hogy a háló felett kell átütni, ö akkor is azt mondta : de mivel kiment a pályáról csináld. Végülis megcsináltam de szerintem nekem volt igazam.Szerintetek?

#tanár #labda #röpladda
2013. márc. 2. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt akkor tudnám megmondani, ha jelen lettem volna az eset leforgása alatt. A leírásod alapján nyilván neked, de elhangozhatott másképp is a tanár utasítása. Egyébként miért olyan nagy dolog ez, hogy ennyit kelljen vele foglalkozni?
2013. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 gugolás? Remélem nem haltál bele...


Amúgy tényleg ismerni kéne a pontos körülményeket, de azt ajánlom, hogy az ilyen kicsiségeken ne kapd fel a vizet, mert később az életben ennél sokkal nagyobb igazságtalanságokat is el kell majd fogadni.

2013. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam fel a vizet mert 10gugolást amugy is minden nap csinállok és csak azér irtam ki,mert a tanár viccből azt mondta irjam ki gyakorikérdésekre és megtettem
2013. márc. 3. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!