Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre tervezek ELTE-IK...

Jövőre tervezek ELTE-IK programtervező informatika szakos hallgató lenni. Szerintetek mi az, amit még most érdemes átnéznem, hogy egy kicsit könnyebben kezdjem el az évet? Úgyértem, konkrétan tantárgyak, témakörökre gondoltam.

Figyelt kérdés
Deriválást, integrálást érdemes megtanulni, hogy ne akkor kelljen? Esetleg a C programozási nyelvbe nézegessek bele? Nemigen foglalkoztam eddig emelt matekkal, nem szeretnék túl nagy hátrányban lenni. :)
2013. márc. 10. 11:38
 1/2 anonim válasza:
Deriválást ha magadtól megérted akkor grat, amúgy meg ja keress kidolgozott eltés tanulmányokat.. Struktúrált programozás c#-ba, de kezdésnek szerintem elég ha csak megérted a ciklus és az elágazás fogalmát.
2013. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Készülj emelt matek érettségire (nem kell, hogy megcsináld, csak a tudás végett!). Tudom ajánlani az akadémiai kiadó MATEMATIKA című könyvét (főszerkesztő Gerőcs László és Vancsó Ödön), kék színű és egy picikét vastag (na jó, nagyon). Nagyon jó könyv, ha annak a felét tudod, akkor nem lesz gond szerintem (én most jelentkeztem BME-re, bár én szintemelőt teszek matekból). A programozás alapjaival és a c++ nyelvvel ismerkedj szerintem.
2013. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!