Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy jogtala...

Éreztétek már úgy hogy jogtalanul kaptatok szaktanárit/osztályfőnökit vagy rossz jegyet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer. Ez nagyon megmaradt bennem, pedig már a gimnáziumot is kijártam :) általános iskola, alsós tagozat, talán 2. vagy 3. osztály. Ahogy mentem be suliba (mindig egyedül mentem), lufikat osztogattak az iskolától nem messze. Én is kaptam. Bementem, meglátta egyik osztálytársam, hogy van lufim ő is akar. Megmondtam hol osztogatják, de kérte, hogy kísérjem el, a tanítás csak negyed 9-kor kezdődik és alig volt 3negyed 8 (kb 2 perc sétára volt ez a hely a sulitól). Első óránk osztályfőnökünkkel volt, aki vmiért engem nagyon utált alsóban (ha megcsináltam egy feladatot jól, többször megvádolt, hogy biztos másoltam fekete pont, pedig soha nem volt ilyen). Kérdezte, hogy nekem és barátnőmnek honnan van lufija. Barátnőm elmondta, hogy én mutattam meg neki, hogy hol adják. Erre közölte az osztályfőnök, hogy beír nekem egy osztályfőnökit, mert ha egyszer bementünk az iskolába, azt nem hagyhatjuk el, hiába nincs tanítás, hiába csak negyed 9-ig kell beérni. Hogy én hogy gondolom (kemény 8 éves fejjel), hogy egy barátnőm biztatom ilyen hülyeségre (nem biztattam) és még el is viszem oda, ki is rúghatják őt az állásából, ha valami történik velünk. Amit már csak azért sem értettem, mert vidékről jártam be egyes egyedül, ha út közben történik velem valaki, akkor sem vonják őt felelősségre. Mind1, én kaptam büntetést. Ez nagyon mélyen belém ivódott, mert sosem kedveltem az igazságtalanságot, pláne egy 8 éves kisgyerekkel szemben, aki nem is gondol olyasmire, hogy ha egyszer beért az iskolába, azt tanítás végéig nem hagyhatja el, hiába nem kezdődtek még el az órák (speciel ez most felnőtt fejjel sem jutna eszembe, de ezek szerint én vagyok a hülye). Na mind1, tudom, hogy gyerekes és bocsi a hosszú sztoriért, de ezt én tényleg nagyon jogtalannak érzem és nem mellesleg szüleim - akik minden körülmények között a tanároknak hittek mindig - is kinevettek, mikor hazatértem egy osztályfőnökivel és beszéltek is egyébként a tanárral. Később már csak ezért is utált.
2013. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rengeteget. Különösebben nem zavart, a szaktanári/osztályfőnöki sosem zavart, az 1-est meg kijavítottam valamennyire.
2013. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt én megtudnám számolni:D
2014. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem bírt a tanár. Teljesen jól feleltem, közbe is szólt, hogy megzavarjon, elmondtam mindent a-tol z-íg és közölte a végén, hogy hát, ez most csak 4-es. ( azért sem adok ötöst, gondolta)
2017. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!