Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megőrülök valaki segítsen...

Megőrülök valaki segítsen légyszi! Miért nem tudok tanulni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szombat este van itt ülök másfél órája az íróasztalom előtt és elvileg történelmet "tanulok". Eddig konkrétan semmi sem ment a fejembe, pedig kedden TZ-t írunk és muszáj lenne 5-ösre írnom, de képtelen vagyok megtanulni. Mostanra már azt a kis részt is elfelejtettem amit nemrég már sikerült megtanulnom. Valakinek valami ötlet mit csináljak, bevált módszer? Csak normális válaszokat mert már tényleg végső elkeseredésemben írrom ezt ki ide, ráadásul túl vagyok emiatt ma már 1-2 dührohamon... :(

Köszi!



2013. márc. 16. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Zárd be a böngészőt, fejezd be a hisztit, ülj le a p*csádra, tanulj. Szívesen.
2013. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már vártam... És nem, ez tényleg nem hiszti!
2013. márc. 16. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Első: (Y)

Először gondold végig,mi miatt nem tudsz tanulni?Az első válaszoló úgy gondolta,hogy a gép miatt nem tudsz,habár ez csak feltételezés,mert nem írtad bele,hogy az az oka.

Levegőzz kicsit, kapcsolódj ki! Nyugodatan, lehetőleg jó kedvvel próbálj meg leülni,ennyit tudok segítségképpen mondani :)

2013. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anya is itt mondja, hogy azért nem tudok tanulni mert mindig ott van nálam a telefon és minden 2.percben facebookozok. De ez is azért van mert idegesít hogy nem tudom megtanulni és ezért azzal akarom nyugtatni magam, hogy megnézem ki van fent és arra ráírok, hogy megtudjam ugyanolyan sz*rul áll-e mint én. Ha igen akkor kicsit megnyugszok de ha nem akkor megint bűntudatom lesz, hogy miért nem tanulok jobban.
2013. márc. 16. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Haha én is ezt szoktam csinálni xD de ha csak kedden írtok TZ-t, akkor még van időd. Szerintem oszd be, hogy ma megtanulsz x oldalt, a többit holnap, hétfőn meg felmondod magadnak az egészet. ÍGy talán nem is lesz akkora bűntudatod, mert a napi adagot már letudtad :D
2013. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
önfegyelmet akkor!
2013. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nyersen fogalmazott az első, de végül is igaza van. Zárd el a gépet, kapcsold ki a telefont és ülj neki tanulni. Ha nincs semmi külső zavaró tényező ami elvonná a figyelmed, akkor menni fog. Ismerős a helyzet, mert én is csak akkor vagyok képes tanulni ha elzárom a gépet, kikapcsolom a telefonom, és csak az anyagra koncentrálok.
2013. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A nővérem folyamatos zavarótényező, de psztt!:D Egyébként ez a zavaró tényező dolog nálam csak hétköznap jön be, mert akkor vagyok egyedül otthon iskola után. (ilyenkor már csak a papagáj hisztizik :P)
2013. márc. 16. 20:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Na ez így értelmesre sikeredett. Szóval csak akkor tudom majdnem teljesen kizárni a külső zavaró tényezőket, amikor egyedül vagyok otthon iskola után.
2013. márc. 16. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Jó, hát kisebb zajok mindig vannak, ezt nem lehet kiszűrni :) a zavaró tényező alatt én a telefont-internetet értettem.
2013. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!