Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi maximális ösztöndíjat...

Mennyi maximális ösztöndíjat lehet összeszedni jelenleg Magyarországon természettudományos / műszaki egyetemi képzésben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó képességű vagyok; és tegyük fel, hogy a rám pikkelő, pofára osztályozó tanárokat is sikerül megúsznom.

(Egyesek őket okolják a rossz eredményeikért, ezt nem tudom mennyire reális és mekkora súlya van neki. Aki nekem ilyent mondott, egy sem volt valami nagy lángész véletlenül sem.) Én viszont effélé kisebb fajta zseni lennék. És nyakba-főbe tanulnék, mint a Sztahanov vagy Buzgó Vaszilij, és véletlenül sem kocsmázással lennék elfoglalva. Azaz, nagyon jó eredményeket elérve mennyi pénzt lehet összeszedni havonta? (Gondolom a nyári szünetre viszont nem fizetnek.)

Gondolok itt az égvilágon mindenre: sima ösztöndíj, köztársasági ösztöndíj, akárminek a megpályázott ösztöndíja.



2013. márc. 24. 01:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nevetséges, amiket leírsz, kezeltesd magad
2013. márc. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Elfogott talán a sárga irigység?

Vagy fáj, hogy én nem vagyok IQ 20-as szeszkazán idióta?

Nem értem, mi a problémád?


Az előző válaszolón pedig kissé csodálkozom, mert az orvosi egyetem bejárata előtt is tömegével látok oda abszolút nem való, embernek alig nevezhető humanoidokat (olyanokat, melyeknél egy utolsó kocsma előtt sincsenek rosszabbak), akkor igen csak elgondolkodik az ember, hogy hol az a normális, tanulni járó többség.


Tanítóképző előtt is láttam az egyik kezében 1 literes (!) pohárból sört, másik kezéből pálinkát ivó, közben pluszban cigiző, tetkóval és piercinggel teli lányokat is, és nem is egyet!

Az is csodálatos, hogy milyen tanárok vannak, akik ezeket nem rúgják ki 2 lábbal azonnal!

Elképesztő, hogy ember és "ember" között mekkora órási különbségek vannak agyilag, és egyesekbe még annyi emberforma sem szorult, mint egy amőbába.


És ezeket nem hallottam, hanem saját szemmel láttam!

És nem elvétve! Én úgy tapasztaltam ez a többség!


Érdemes volna egy internetes fényképalbumot csinálni róluk.


Egyúttal nagy tisztelem az ilyen zombik közé nem tartozó, normális diákoknak.

2013. márc. 31. 05:58
 13/13 anonim ***** válasza:

"Az is csodálatos, hogy milyen tanárok vannak, akik ezeket nem rúgják ki 2 lábbal azonnal!"


Miért kellene?

Már nem azért, de attól, hogy valaki iszik és dohányzik még lehet baromi jó tanuló. Nem egy ilyet ismerek.

2013. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!