Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első gimis napotok? Hogy ismerkedtetek? Mi van ha szörnyű osztályom lesz?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedek idegenekkel...És a mostani osztályomban borzasztóan viselkednek,gyerekesek,úgy viselkednek mintha nem is 14-15 évesek lennének... Attól és félek, hogy nem fogok normális barátot/barátnőt találni,akiben megbízhatok majd...:(
2013. márc. 27. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez egyszerűen ment. Már az első nap kirúgtak. Vége.
2013. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolában még ott van minden idióta, gimiben azért már más a helyzet, ott azért már szelektálódik a társaság. olyanokkal ismerkedj akik látszólag kedvesek, csendesek, aranyosak, ne a legnagyobb alfahím és alfanőstény csoporthoz menj oda, mert csak kinéznek onnan. az írásod alapján legalábbis te nem olyan vagy :) ne aggódj már márciusban azon, hogy milyen lesz a sulikezdés, nem érdemes. biztos fogsz találni barátokat :)

amúgy első napon mindenki meg volt ijedve picit, mosolyogtunk egymásra, bár egy kisvárosban járok gimibe, ahol az osztályom felét még általánosból ismerem. be kellett mutatkozni tanároknak, elmondani pár szót magunkról (melyik suliból jöttünk, hobbijaink, esetleges terveink a jövőre nézve, stb). túléltem :D hamar megismertem olyan embereket, akik hasonlóak hozzám, bár én is nehezen nyílok meg. szóval don't worry:)

2013. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és igen...nem az a fajta lány vagyok ... sőt a mostani sulimban sem a menők közé tartozom, de nem zavar... :)És nem aggódom, annyira... :D
2013. márc. 28. 18:00
 4/5 anonim válasza:
100%
Nálunk volt gólyatábor gimiben, ott megismertem mindenkit, első nap már nem voltak számomra idegenek.
2013. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na jó volt a gimi :)
2018. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!