Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha hétfőn anyukám ír az...

Ha hétfőn anyukám ír az ellenőrzőmbe egy felmentést tesiből akkor azt a tanár elfogadja? (középsuli) Felleszek valszeg mentve orvosilag is, de most egyenlőre anyum ha ír elfogadja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El fogja fogadni. Remélem, azért nincs nagy bajod...!?
2009. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy órára valószínűleg elfogadja, de sürgősen el kell intézni (illetve már kellett volna intézni) az orvossal. Ha ez még több hétig elhúzódik, azt addig nem fogja elfogadni. Mi bajod van?
2009. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a múlt évben is felvoltál mentve akkor valószínűleg elfogadja,de szerintem addig is legalább háziorvostól kéne felmentést kérned mert a tanár nem köteles elfogadni a szülői igazolást és nemis nagyon szokták
2009. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem fogadják el...


Ha bemész órára ruhában, kezedben a szüleid által írt, és aláírt papírral/ellenörzővel, ami egy óráról szól, nincs olyan nevelő aki ne fogadná el!

2009. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egymás után két tesim van.Erre a 2 órára szeretném hogy elfogadja.

Magas a vérnyomásom.Általánosban már volt hogy felvoltam mentve orvosilag.

Meg gyógytesire kell majd járnom sulin kívűl.Az ortopédushoz elkell menni,de itt ahol lakom ritkán van.

2009. szept. 19. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógus vagyok. Ha egy diák ezzel elém áll, természetesen elfogadom. Szép is lenne, ha nem tenném. A te tanárod is el fogja fogadni.
2009. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát a mi tanárunk nem fogadja el.. :/ Menstruációs görcsöd van? Menj el nőgyógyászhoz.. Azt elfogadja. Semmilyen szülőit nem. Remélem azért a tiéd nem ilyen kőszívű.
2009. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!