Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakorvosnak érdemes...

Milyen szakorvosnak érdemes lenni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vannak olyan szakterületek, amelyekben egy magyar orvos is jól megszedheti magát? 16 éves vagyok, nem készülök orvosira, csak érdekel.

2013. ápr. 5. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fogorvos plasztikai sebész
2013. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon minden orvos állami kórházban csak hálapénzből tudja megszedni magát. Traumatológus, anesztes, szülész-nőgyógyász jól tud ezzel keresni.

Magán fogorvosok is, ha megvan a megfelelő páciensi kör/kapcsolatok.

2013. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem érdemes orvosnak lenni, külföldön ennek a 20-30x keresed meg és ott is szakorvos hiány van.
2013. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért azért megy orvosnak valaki, hogy "jól megszedhesse" magát??
2013. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Igaza van van az előzőnek, KÉRLEK NE menj orvosnak!
2013. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akart orvosnak menni, csak kérdezte, olvassátok el a kérdés alatt lévő mondatokat is!
2013. ápr. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó: Téged kellene börtönbe zárni ennyi ésszel.
2013. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Ennyi ésszel? Én már elvégeztem egy jogi egyetemet, letettem valamit az asztalra és volt hogy én se kerestem többet mint 140 ennyi tanulás után. Az orvosok túlságosan el vannak szállva magukkal, nem érdemelnek többet egy forinttal se mint amit most kapnak, sőt...
2013. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezaz! A magyar mentalitás. Ha megdöglött a tehened, dögöljön meg a szomszédé is, igaz?:D

Fa.szkalap.

2013. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1%
Dehogyis, már rég nem 140et keresek :D Egyszerüen csak az orvosoknak azért KELL keveset keresniük, mert így lehet biztosítani, hogy ne csak a pénzért csinálják, amit csinálnak. Az orvos munka kényelmes, , nem egy rossz állás, és az elhelyezkedés is biztos, szóval keressenek csak 110-et nettoban.
2013. ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!