Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hangulatjavító és...

Milyen hangulatjavító és tanulást segítő gyógyszert lenne érdemes használnom?

Figyelt kérdés

Folyton letört és kedvetlen vagyok az utóbbi időben. Semmi kedvem a tanuláshoz, állandóan elkalandozik a figyelmem, elkezdek agyalni a problémáimon vagy amin eszembe jut.


Jól jönne valami, amitől olyan állapotba kerülök, hogy legalább tanulni tudok. Szóval hogy leálljak agyalni meg szomorkodni, beszüküljön a látóköröm és csak a tanulással foglalkozzak.


Mik jöhetnek szóba? Vannak tapasztalatok?


2013. ápr. 9. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszer tanulásra???? :D Naneeee... a héten ez a legnagyobb hülyeség amit itt olvasok.


A tanuláshoz akaraterő, motiváció kell. Nem gyógyszer...

Ha nincs kedved és nem akarsz, akkor hiába erőlteted. Ezt belül az agyadba kell elhatároznod, hogy igenis leülsz és megtanulod amit kell, különben feleslegesen jársz iskolába. Ha vannak céljaid a jövőre nézve, akkor meg főleg motiváltnak kellene lenned. Gondolj ezekre ilyenkor.


Ha fáradt vagy, menj le sétálni (akár rossz időben is), szellőztesd ki a fejed, vegyél egy kis csokit, nasit, igyál egy kávét vagy teát és ülj le tanulni.

2013. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lelki problémáim vannak és szerintem nem tudom megoldani őket. Ez hátráltat a tanulásban.


Régebb tudtam problémákkal is tanulni és haladni és sok évfolyamtársamon látom, hogy vannak gondjaik, de mintha érzéketlenek lennének rá, vagy nem is észlelik a környezetüket és tanulnak tovább. Nekem így nem megy magamtól, ezért kéne valami segítség

2013. ápr. 9. 10:27
 3/6 anonim válasza:

Rivotril :DDDD


Csak vicceltem :)

2013. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valeriana Relax
2013. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
Nem kell semmilyen gyógyszer. Csak határozottság. Osztálytársamat egyik reggel felhívták, menjen haza azonnal, agyvérzést kapott az apja, és meghalt. Nem szedett semmilyen gyógyszert osztálytársam, és mégis megye legjobb gimijében tudta tartani a 4,0 feletti átlagot. Nem tudom milyen lelki problémáid vannak, de ennél nagyobbat nem igazán tudok elképzelni.
2013. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan komoly lelki problémáid vannak, akkor menj pszichológushoz.

Ha viszont csak a lustaságodat takargatod nagy lelki problémákkal, akkor hiába gyógyszer meg iylesmi, semmit sem fog használni. Csak ha legyőzöd a lustaságodat.

2013. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!