Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha soha többet...

Mi történik ha soha többet nem megyek iskolába?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nincs kedvem suliba járni. Soha többet. Soha. Milyen következményei vannak? A sok igazolatlan óra miatt kirúgnának, és utána? :D

2013. ápr. 9. 22:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Minden generációban van egy-két öngyilkossági hullám a tőzsdézőknél :D Nem egy beton biztos szakma ez.
2013. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként eléggé kamunak érzem ezt az 1 napos 100 ezer forintos profitot... te mégis hány milliót kockáztatsz? Ilyen profitot nem lehet összeszedni pár tízezer forint forgatásából. Egyszer törjön bele a bicskád és pápá családi kassza?
2013. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ha te 100k-t keresnél suli mellett, akkor nem itt sírnál hogy mi lesz veled ha nem mész suliba...


"kirúgnának, és utána?" menj és élj a játékpénzből amit a tőzsdén nyertél rövidtávon.


amúgy meg 16 évesen nem tőzsdézhetnél, minimum 18 nak kell lenned vagy 21 nek. De hát te ezt tudod ugyebár.

2013. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem származok gazdag családból, és egyáltalán nem vagyok elkényesztetve. Csupán egy kérdést tettem fel, de látom sokan erre se voltak képesek érdemleges választ adni. Az egy dolog hogy 18-nak kell lenni, de nem az én nevem van hanem egy barátomén aki már jócskán elmúlt 18. Kétkedni lehet, de engem ez nem érdekel mert erről senkinek nem tartozok magyarázattal, főleg nem olyanoknak akikből csak az irigység beszél.
2013. ápr. 10. 18:10
 15/21 anonim ***** válasza:

Hazugságokra senki sem irigykedik.


Tételezzük fel hogy 1x volt 100e es +od, rövidtávon, ez nem jelent semmit. Erre nem lehet megélhetést alapozni. Ha viszont hosszútávú +ban lennél akkor nem itt siránkoznál hogy jaj mi lesz veled, hanem úszkálnál a pénzzel teli medencédben.

2013. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ezt hívják nehéz felfogásnak.
2013. ápr. 10. 20:32
 17/21 anonim ***** válasza:
Áruld már el a titkod monopoly mester! Egyáltalán hozzá tudsz jutni a játékpénzedhez? Ha ennyire megy akkor jövőre összejön egy szép lakásra való, berendezheted, vehetsz kocsit aztán vagy mint Marci Hevesen.
2013. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez a tervem. Egyébként vicces mert ugyanúgy hívnak mint a szólásban szereplő embert.
2013. máj. 7. 01:30
 19/21 anonim válasza:

Akkor az történik hogy nem mész többet iskolába.

Jó az utcaseprő élete is...

2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

20:32


Pontosan, nézz tükörbe.

2013. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!