Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik Magyarországon álláskö...

Balu86MH kérdése:

Létezik Magyarországon állásközvetítő cég?

Figyelt kérdés

Nem igazán találkoztam kifejezett állásközvetítő, vagy karrierépítő céggel itthon. Létezik egyáltalán ilyen, hogy segítenek állást találni akár befizetett pénzösszegért cserébe, vagy friss szakképzett diplomásokat segítenek elhelyezkedni (most nem a munkanélküli központra gondolok). :)

Ha vannak ilyen cégek akkor írjatok már példákat pls.



2013. ápr. 12. 20:20
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, melyik országrészben élsz, de ahol é lakom, nincs ilyen. A magukat kimondottan fejvadász cégeknek nevezők is csak hetente küldenek egy hírlevelet. Ennek ugye az lenne a lényege, hogy ők segítenek elhelyezkedni és cserébe pl. egy évig a fizetésed 10%-át nekik utalod. De mondom, én sem találkoztam ilyennel.
2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Szükségtelen, a munkaközvetítők megoldják.
2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van valakinek valamipozitív élménye valamelyik munkaközvetítő céggel? Mennyire hasznos vagy mennyire hatékony? Am közép Magyarországon lakom.
2013. ápr. 12. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem munkaközvetítő szervezett be 2 interjúra is, kb 2 hét alatt. Igaz, a második interjúra már el se mentem, mert az elsőnél rögtön felvettek és meggyőző volt a fizu.
2013. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!