Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma jött meg az érettségi...

Ma jött meg az érettségi beosztási értesítőm! Miskolcra osztottak be. Az alábbi iskolák tanárairól vélemények?

Figyelt kérdés
Miskolcon töriből emelten az Avasi Gimnáziumba osztottak be, társadalomismeretből szintén emelt a Zrínyibe. Mennyire fognak szigorúan, ha már több éve érettségiztem? Azt fogják tudni hogy mellette egyetemre járok?
2013. ápr. 17. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy hová osztottak be. Az emelt szintű érettségin nem az adott iskola tanárai vizsgáztatnak. Legfeljebb egy tagja szokott abból az iskolából lenni, ahol az érettségi van. Általában a három tag három különböző suliban tanít.

A vizsgáztatók nem fognak rólad semmit se tudni. Talán azt igen, hogy korábban érettségiztél, bár ezt a korod alapján is ki lehet következtetni. Azt sem tudják, hány pontos lett az írásbelid, tehát teljesen tiszta lappal indulsz.

2013. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De bekérték az érettségi és az utolsó évfolyamom jegyét töriből, mivel abból szintemelőzök. Akkor azt sem fogják tudni, hogy akkor történelemből csak 3-as lettem?
2013. ápr. 17. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogják tudni

Meg a hármas az nem is rossz jegy

2013. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nézik,mikor érettségiztél

Csak a teljesítményedet nézik

2013. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár lehet, hogy többet várnak tőled

Ha nem most mész először

2013. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta én már jogász lettem, szóval biztos hogy többet várnának (ha tudnák). Először megyek most emelt szinten :) Csak középszintű volt nekem eddig, most egy másik szakhoz kell az emelt.
2013. ápr. 17. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!