Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez mennyire...

Mit gondoltok ez mennyire helytálló?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm orvosnak készül, hirtelen jött ez az ötlete, magol, szorgalma az van. Elmondása szerint sebész szeretne lenni, azt mondja havonta itthon több milliót fog keresni. BME-t meg a többi műszaki s más irányzatú iskolát nem veszi valami nagy dolognak, nem lehet velük érvényesülni rendesen. BME-VIK-re készülök személy szerint, mit gondoltok mennyire helytálló ez az állítás?

Mire el tud kezdeni praktizálni azért iskolával egyetemben 15 év minimum eltelik szerintem, 10 évvel előbb végzek már ha ezt az oldalát nézem. Fene tudja, egyébként milyenek a fizetések általában e területeken (mérnökinfó, orvosi)?

Régebb nekem is volt ilyen elhivatottságom, de idővel elszállt, nem tudnék embereket műteni, stb.



2013. ápr. 22. 17:30
 1/2 A kérdező kommentje:
attól is tartok, 5-6 év után mire végzek nem találok majd munkát, elég rizikós..
2013. ápr. 22. 17:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve nem lehet összehasonlítani, tök más szakterület a kettő, ezért csesz fel, mikor műszakisok fikázzák a bölcsészeket. Nem lehet összehasonlítani.
2013. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!