Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy nyelvtan dolgozat egyik...

Egy nyelvtan dolgozat egyik feladatában egy kérvényt kell írni, kollégiumi felvételhez. Elképzelésem sincs, hogy hogy kezdjek bele, még sosem csináltam ilyeneket. Írnátok egyet? (vagy vázlatosan akár, de nagyon megköszönném. Kell a jegy! )

Figyelt kérdés
Ha írtok akkor nem lenne baj, ha üzenetbe kérnék mindent? . Mert nem szeretném, hogy valaki(k) lelessék innen.Előre is nagyon köszönöm!
2013. ápr. 23. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:
8. osztály*
2013. ápr. 23. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy te egy kicsit pofátlan? Nem szeretnéd, h mások lelessék innen, de te arra nem vagy képes, h a neten utána nézz, hogy néz ki egy ilyen, hanem mástól várnád el, h megcsinálja. Szégyelld magad, és ezt komolyan mondtam!
2013. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérvény kollégiumi felvétel ügyében


A …….. Kollégium Igazgatójának Tóth Krisztina Székelyudvarhely, Margaréta u. 3. Székelykeresztúr, Rózsa u. 5.


Tárgy: kollégiumi felvétel iránti kérelem


Tisztelt Igazgató Asszony/Úr!

Tóth Krisztina, a…………Gimnázium leendő tanulója azzal a kéréssel fordulok Igazgató Asszonyhoz/Úrhoz, hogy szíveskedjék engem a 2008/09-es tanév kezdetétõl kollégiumi bentlakó diáknak fölvenni.

A gimnáziumba már fölvételt nyertem, és úgy tudom, a kollégiumban sincs betöltve valamennyi férõhely.

Mivel lakóhelyünk az iskolától 26 km-re van, a bejárás - különösen a téli hónapokban - nehézséget okozna, és nagy idõveszteséggel járna. Szüleim kiskeresetű emberek, két kistestvérem még otthon általános iskolás. A kollégiumi elhelyezés azt jelentené, hogy nyugodtabban tanulhatnék, emellett csakis a városban lakással nyílnék lehetõségem arra, hogy a hegedûtanulást folytathassam.

Indokaim szíves mérlegelése alapján kérem Igazgató Asszony/Úr kedvezõ döntését.


Tisztelettel:

________________

Tóth Krisztina


Székelykeresztúr, 2008. augusztus 17.



Bocsi, de muszáj volt ide írnom, had tudják mások is ellesni. :DDD Egyébként google első vagy második találta volt ez. :P

2013. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
maradok a 4-esnél inkabb. :) koszi.
2013. ápr. 24. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Milyen négyesnél? :-O
2013. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!