Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik lehetnek egy irodalom és...

Mik lehetnek egy irodalom és egy nyelvtan év elei dolgozatban?

Figyelt kérdés
Fogunk írni egy-egy olyan dolgozatot , ami az 5-6-7. éves tananyagokat öleli magába.Az a bibi , hogy 5-6-ban egy másik tanár tanított , aki nem igazán a könyvből feleltetett , íratott dolgozatot és tanított.Úgyhogy nem igazán tudom, melyik anyagrész a fontos és melyik nem.Félreértések elkerülése végett , én nem egy dolgozatra , hanem fontosabb anyagrészek neveire vagyok kíváncsi.

2012. aug. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem izélni akarlak, de nincsenek meg a könyveid, hogy megnézzed milyen nagyobb anyagrészek voltak akkor?
2012. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek meg a könyvek, visszaszedték. Kötőjel előtt nem teszünk pontot.A gépelési hibákért bocsi, vakon gépelek és nem szoktam azokat átnézni, amiket nem húz alá a gép.
2012. aug. 23. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki azt a butaságot tanította, hogy kötőjel előtt nem teszünk pontot, attól azonnal vissza kellene venni a tanári diplomát (esetleg még az érettségit is).
2012. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A sorszámnevek után – ha számjegyekkel írjuk őket – pontot teszünk: 1. osztály, 3. sor, 1978. évi, a 10–12. oldalon stb. A pontot a toldalékokat kapcsoló kötőjel előtt is megtartjuk: 3.-nak futott be, a 8.-ba jár, a 10.-kel, a Tutaj u. 4.-ben stb. (A keltezés e tekintetben kivétel;"


Bocs, kérdező...

2012. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És "év eleJi". Te inkább nézz át mindent, legalábbis nyelvtanból mindenképp. Bár irodalomból is, olvasással jobban rögzül.
2012. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!