Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen költők...

Szerintetek milyen költők várhatóak a magyar érettségin?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 22:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tóth Árpád
2013. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
54%

Weöres Sándor! Mindig bele szokták tenni, ha valami nevezetes évfordulója van a költőnek, és Weöres Sándor ugye idén lenne 100 éves :)

Ezt a magyar tanárom mondta, hogy száímtsunk rá. Tapasztalt tanár, olyan 30 éve érettségiztet. :)

2013. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ez az évfordulós dolog is olyan, hogy van, hogy beleteszik, de van, hogy direkt nem, nehogy bármire is készüli tudjon az ember.
2013. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Gyereeekeeek! Én rettegek a magyartól! :((
2013. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Utolsó én is. Egy hármasnak már nagyon fogok örülni.
2013. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
lehet hogy nem lesz benne, de senki nem veszt vels semmit, ha megtanulja :D ne feljetek a magyar a legkonnyebb. szovegertes at nem nehez. a valasztott feladatban is lehet pontot gyujteni illetve ha bevagjatok a szobelire a teteleket sima ugy :)
2013. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem a matek könnyebbnek tűnik, ott nem érzem lehetetlennek a 100%-ot :) Az a cél.


De magyarból a fogalmazásokkal meggyűlik a bajom mindig. Nem baj, majd felhúzza egy kicsit a jegyemet szövegértés, meg a szóbeli.

2013. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Héééé....komolyan. Valaki megtudná mondani, hogy tudnék szövegértést írni minden háttértudás NÉLKÜL? Egy 70% kellene, de soha nem írtunk fogalmazást..Hogy csináljam meg? :D Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. xD Egyszer ezt, másszor azt csinálom. :S
2013. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
utolsó.. neked mi a problémád most, nem értem. a szövegértés vagy a fogalmazás? a szövegértés résznél kérdéseket tesznek fel az olvasott szövegből. a fogalmazás az egy másik rész..
2013. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jaaajj, basszus. Most olvasom el. Gyorsan írtam, és elírtam. SzövegALKOTÁST írni, háttértudás nélkül!!! :DD

Tudsz segíteni?? :) Szövegértéseim elég jól sikerültek amúgy.

Bocsi,bocsi,bocsi...félreírtam! :)

2013. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!