Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha írásbeli érettségin nem...

Ha írásbeli érettségin nem tudok részt venni betegség miatt, mi a teendő? A szóbelin húzhatok két tételt és az kiváltja az írásbelit, ha viszek orvosi igazolást?

Figyelt kérdés
Úgy rémlik, hogy ilyenkor nem kell fél évet csúszni az érettségivel, hanem van egy olyan lehetőség hogy szóbelin húzok két tételt és az adja meg az adott tantárgyból a teljes pontszámot. Emelt szintű történelem és középszintű angolról van szó.

2013. máj. 5. 21:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ja és milyen tárgyból akarsz duplázni? Nem mindegy.
2014. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
biológia,középszintű.Csak nagyon el vagyok keseredve,mert erről tényleg nem tehetek...
2014. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Kormányhivatalban jelentkeztem és már a pénzt is befizettem.A ZÁRÓVIZSGÁM ISMÉTLŐ DÍJA :50.000FT lenne.
2014. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla, sajnos ez van.

Ebben az esetben a kormányhivatal oktatási főosztályvezetőjének írjál kérvényt, ő felel meg az iskolaigazgatónak.

A tárgy azért fontos, mert gyakorlati jellegűnél még rosszabb lenne a helyzet a továbbtanulással.

2014. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Ne haragudj kedves kérdező,hogűy itt tettem fel a kérdést.Azt nem mondtam,hogy már érettségiztem biológiából és anatómiát is tanultam.Nem a záróvizsga időpontján nem lehet változtatni!Az ncsszi-nek telefonált az iskola és ök mondták.
2014. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!