Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz óra állítás?...

Holnap lesz óra állítás? Féltek tőle hogy felborul a megszokott rend?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen, holnap. Hát biztos kicsit tolódik minden, de ha odafigyelünk akkor talán áthidalható. Nekünk jó lesz mert végre 6-7 helyett 7-8 kor kelünk, és este is kicsit később fektetünk végre, a 7-7.30 kicsit korai volt.
2010. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Éppen ezen töröm a fejem, hogy mit csináljak. Ugyanis törpicsekem reggel 6-kor szokott kelni (előfordul, hogy én keltem fel enni), amikor az apja is felkel, és megy munkába. Az óraátállítás után viszont ez 5 óra lenne a régi idő szerint. Úgyhogy agyalok, hogy most akkor keltsem fel 6-kor, és meglátom, hogy utána hogyan alakul a nap? Húúúha... nem egyszerű. Eléggé pontos napirendünk van, nem szeretném, ha emiatt borulna minden. (B)
2010. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Mindent úgy kezelek, mintha mi sem történt volna. 2 nap érezni a kicsin, hogy valami van, de aztán megy minden tovább.
2010. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi is pont így kelünk fekszünk illetve a babám:)! De attól tartok az esti 3/4 7es fürdetést már igényelni fogja 3/4 6kor..
2010. márc. 26. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező,

előrefelé állítjuk az órát, a háromnegyed 7-es (eddigi) fürdetésed háromnegyed 8-ra fog esni...

Én fél órákkal próbálok játszani, eddig hétkor fürödtünk, most fél nyolckor fogunk pl

2010. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is izgulok, de nálunk két napja olyan, mintha állítaná át magának.Nálunk is elég pontosan zajlik minden, nem mi erőltettük, ő alakította magának a napirendet.Hamarabb kelt tegnap és ma is, eddig nyolckor aludt este, most már hétkor ragadt le a szeme.

remélem nem lesz gond.

/Z/

2010. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!Vasárnap reggel 2-ről 3-ra kell állítani az órát. :(

Én már a héten elkezdtem fokozatosan rövidíteni az időt,és ma már 8 óra előtt alszik a fiam.Holnap már 6 után fürdetés,és vasárnapra már beállunk az új idő szerint.Eddig mindig bevált. :)

2010. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok a hülye de míg nem állítjuk át addig nem vágom hogy lesz pontosan:)
2010. márc. 26. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Az óraátállítást nem érted?Vasárnap éjszaka 2-kor 3-ra kell állítani,de mi már este előre állítjuk,így az a biztos:)
2010. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De hogy! Azt vágom persze.Csak hogy majd hogy lesz a babámmal?:)
2010. márc. 26. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!