Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy probléma, ha nem...

Nagyon nagy probléma, ha nem tüntettem fel az érettségi lapomon hogy milyen operációs rendszerben és programozási környezetben dolgoztam?

Figyelt kérdés
A mai emeltszntű informatika vizsgáról lenne szó. Minden fájlt elmentettem a kért névvel, a kért mapábba és a érettségi lap első oldalán fel is tüntettem a fájlok számát és nevét. Azonban kihagytam a második oldalról az op.rendszert és a programoási környezetet, azaz nem jelöltem be. Ebből mekkora gond lehet? Történt már ilyen valakivel közületek? Lehetséges hogy emiatt pontlevonás jár vagy esetleg nem fogadják el az egészet?
2013. máj. 13. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno lenullázták az érettségim.
2013. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irtam levelet az Oktatási Hivatalnak. Mit kellene még tennem? lehet egyáltalán valamit tenni még?
2013. máj. 13. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor már csak várakoznod kell.
2013. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi a helyzet.
2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Remélem azóta már nem nullázzák az ilyen eseteket... sajnálom, hogy Neked igy sikerült :(
2013. máj. 13. 17:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt válaszolták:


Az Ön által feltett kérdésre az informatika érettségi tételkészítő bizottság válaszát az alábbiakban idézem:


„A feladatlap elején az operációs rendszer és programozási környezet megjelölése a javítást megkönnyíti, de ennek elmaradása pontlevonást nem eredményez.”

2013. máj. 14. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Wow, dejó. :D
2013. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!