Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7. osztályos vagyok, kitűnő...

7. osztályos vagyok, kitűnő tanuló. Nyelvtanból csak ötösöm van, szereztem egy négyest. Mi a véleményeteket? 13/L

Figyelt kérdés
Nyelvtanból nagyon jók a jegyeim, nagyon sok versenyre járok (helyi versenyek országos döntők, pl. Nyelvész). Szombaton is egy versenyre megyek, a Nyelvész országosra. Pénteken írtunk nyelvtanból témazárót, ami négyes lett. Félek, hogy a többiek kigúnyolnak, kinevetnek, főleg a vetélytársam. Én nagyon szégyellem magamat, rettenetesen dühös vagyok magamra. Kérlek, véleményezzetek!

2013. máj. 13. 19:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Szívből kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád!
2013. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!
2013. máj. 13. 19:11
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Megmondjam mi lesz? SEMMI. Kiröhögnek? Kit érdekel. Ne hagyd, hogy egy ilyen hülyeség elrontsa a kedved. Gimiben fogsz eleget szívni, ha rájössz, hogy nem mindig te vagy a legjobb.
2013. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy nem mindig én vagyok a legjobb. Miért nem érti meg senki, hogy számomra ez igen, nagy szívás. A szüleim azt mondták, hogyha én nem írtam meg ötösre, a többiek főleg nem. A vetélytársam eléggé rossz helyes író, de akkor is. Miért nem értenek meg!?
2013. máj. 13. 19:26
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor majd megérted, ha túl leszel ettől nagyobb pofonokon is.
2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázz mert rád omlik az iskola:D Kicsi vagy még.Majd középiskola végén meg főiskolán/egyetemen másként látod majd a dolgokat.Vetélytárs,ezen szakadtam.:D
2013. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha-ha.
2013. máj. 13. 19:40
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél dühös! Nem lehetsz mindig a topon, ráadásul ha a többi jegyed jó, ez a négyes semmit nem számít.

Sok sikert a versenyhez! :)

2013. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Örülök, hogy valaki már kapirgálja a problémát. :)
2013. máj. 13. 19:48
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
általános iskolában kb semmit se kell tanulni
2013. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!