Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angolból 2,7-re állok, és a...

Angolból 2,7-re állok, és a tanár a 2-eseért! Akar feleltetni ez wtf?

Figyelt kérdés
Nem írtam el, tényleg a 2-esért akar feleltetni. Most írtunk egy tz-t, az 3-as lett, majd még írni fogunk egyet, de ő kijelentette hogy mindenképpen feleltetni fog a 2-esért, mert ő a tanár. A témazáróim jól szoktak sikerülni, általában 3-as, de ő azt állítja hogy a tudásom 0-a és értékelhetetlen, mert szerinte a témazáróra hogy ha tanulok az simán lehet 3-as de akár 4-es is!!! Nagyon szeret kifigurázni, legutóbb azért feleltem, mert 1-es lett és ilyenért mások is felelnek, ezért nem lenne korrekt a többiekkel szemben ha én nem felelnék. Személyleírást kellett csinálni, és a "he" helyett végig "she"-t használtam, ezeket összeszámolta és kijelentette hogy ez értékelhetetlen. A következő órán más is felelt, az is ugyanígy "she"-t használt "he" helyett, de őt rögtön kijavította és 5-ös lett. Amikor tartja a fejmosását hogy milyen hülye vagyok néha egy pillanatra tényleg elhiszem. Mit tegyek?
2013. máj. 28. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
*1-es lett egy szódogám
2013. máj. 28. 18:28
 2/5 anonim válasza:
75%
Ojjaj ez a tanár egy köcsög! Én szólnák a szüleidnek hogy menjenek be hozzá és beszélgessenek el vele! Mert ez nem állapot! Ha a szüleid beszélni fognak vele egyből meg fog változni (tapasztalat) Sok sikert!!:)
2013. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetro ***** válasza:
Próbáld meg túlélni. Te tovább tanulsz, ő meg ott marad...
2013. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs beírva minden jegyed. De általában nézik az első félévet is. Akkor hanyas voltál?
2013. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első félévbe hármas. Be van írva minden jegyem, plusz még héten írtam egy 4-es tz-t.
2013. jún. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!