Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik az hogy 3 órán feletet...

Létezik az hogy 3 órán feletetett a tanár és mind a 3 órán engem hívott feleltetni?

Figyelt kérdés
Mármint h ez valóban véletlen vagy összebeszélhettek-e a tanárok??
2009. okt. 7. 16:48
 1/10 A kérdező kommentje:

3 külön tanár

nem 1 3 szor

2009. okt. 7. 16:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy megbeszélték, hogy ma te fogsz felelni minden órán. :) Lehet csak nálad van megtörve a napló... Avagy hanyadik vagy a névsorban? Nálunk előszeretettel feleltetnek dátum alapján :)
2009. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
közepén vagyok névszerint
2009. okt. 7. 18:14
 4/10 anonim válasza:
Szerintem csak xar napod volt. Ha sűrűn fordul majd elő, akkor gyanakodhatsz!
2009. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem is volt 4 év alatt kb 2x.
2009. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Idén már nekem is volt ilyen!

Egyik napon (pont szülinapomon, de nem tudták a tanárok) feleltem irodalomból, történelemből, meg németből...

Rosszul voltam...

2009. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt.. egy pénteki napom egymás után 4 különböző tanóra/négy különböző tanár engem feleltetett.. a többiek nagyon tetszett a dolog.. nekem annyira nem...
2009. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amikor harmadjára kihívott a tanár felelni akkor az oszt. társaim szakadtam a röhögéstől,a tanár meg nem vágta mi van XD de én se :D
2009. okt. 8. 07:26
 9/10 anonim válasza:
És nem szóltál neki, hogy hanyagoljon. Nálunk is volt már ilyen, de mi a harmadiknál mondtuk neki, hogy nem lehetne elhalasztani, és rendes volt. Senki nem felelt.
2009. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Régi osztályomba is mindig középen nyílt ki a napló.. De a tanárok a sokadik egymás után való feleltetés után megkímélték a srácot és ha ott nyílt ki a napló mást feleltettek...
2009. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!