Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mentőápoló szeretnék lenni?

Mentőápoló szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egészségügyi iskolába mentőápoló szakra. Igaz az, hogy ha elvégzem sikeresen az kevés hogy mentőápoló lehessek? Mert ismerősöktől olyat hallottam, hogy ehhez főiskola kell és ha csak elvégzek egy ilyen 2 éves oktatást akkor valami más kórházi dolgozó lehetnék. Ez tényleg így van?
2013. máj. 28. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem. Amiről az ismerődöd beszél az a mentőtiszt. Én is egészségügyis iskolába járok és van mentőápoló képzés.
2013. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nagyon remélem. Köszi :)
2013. máj. 28. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd butaságot beszélt. A mentőautón a mentőápoló dolgozik. mentőgépkocsin ő meg egy gépkocsivezető, eset vagy rohamkocsin pedig a mentőtiszt/orvos jobbkezeként. Jó helyre jelentkeztél ha mentőn szeretnél dolgozni.
2013. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!