Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az durva vagy belefér a buli...

Az durva vagy belefér a buli kategóriába ha nyári táborban szivatásképpen a nagyok elfenekelik papuccsal a kisebbet?

Figyelt kérdés

Nem testi sértésre gondolok, mert nyilván nem verik véresre, hanem hogy letolják neki a nacit, és hát eléggé ég szegény a lányok előtt ....


Mi a véleményetek? belefér a buliba?

ja és egyetemi elsős korosztály, azaz 18 felettiek, ha ez számít ...



2013. máj. 29. 12:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy vannak durvábbak is, de szerintem azért annyira csak nem elterjedtek az ilyenek.


"hát sztem a betörés a cél ...

hallottam már olyat h túl nagynak tartottál az egóját valakinek elsős létére aztán kicsit megmutatták neki h mégse úgy van az "


Betörés? Betörés?! Na igen, van olyan, aki ilyen értelmi szinten van, és egyetemre jár. Pedig mehetne inkább az amerikai bennszülött törzsekhez, ott majd megtudná, mi az a betörés. A másik is szánalmas, mi az, hogy nagy az egója valakinek? Basszus, felnőtt ember, mit csináljon, istenítsen másokat, bújjon el? Ugyan már.


"de sztem ha meg nem mész el, csak még rosszabb, utána duplán megszivatnak. legalábbis így hallom."


Te sem vagy egyetemista, látszik. Már hogy szivatnának meg akárkit? Elkapják a folyosón, és jól megverik, vagy mi? Meg még egy jobb kérdés van: miért?


Ez nem normális dolog, és nem tudom, hol divat, de akik ilyenben részt vesznek, azokat visszaküldeném óvodába, mert az értelmi szintjükkel kb. oda valók. Én voltam gólyatborban, és teljesen jó volt, semmi ilyen dolgok mint szivatás nem történtek, voltak persze vetélkedők, vicces feladatok, de ha valakinek valami nem tetszett éppen, akkor nem vett benne részt, SEMMI nem volt kötelező.


"huhhh, na te tényleg ne menj gólyatáborba! ha fiú lennél (!!!), akkor ilyen stílussal meg reakcióra enyhén ugranának, és kicsit helyre tennék a te egódat is :) "


Érdekes, én fiú vagyok, és én is ezt csinálnám, valami probléma van vele? És képzeld, azt is tudom, hogy NEM TÖRTÉNNE SEMMI. És kérlek, ne osztogasd itt az észt úgy, hogy fogalmad sincs az egész dologról.

2013. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a kérdezőre rá akart ijeszteni 1-2 haverja, vagy összekeverte az egyetemi jelentkezést a felsőpusztamocsoládi középsulis focicsapatával. Vagy mégis mi az elképzelésed, hogy "fogják vissza az egót"? Meg mi az, hogy nagyobbat szívsz, ha nem mész el? Beledugják a vécébe a fejed és összeköpőcsöveznek órán? Szerintem te még nem vagy 18 éves kor közelében, ha ilyeneket képzelsz:)
2013. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jézusom, csak 12.-es vagyok, de azt hittem, egyetemre már ennél értelmesebb emberek járnak. Csak jöjjön oda valaki "betörni", azthiszem én törném be a papuccsal az arcocskáját, fenekelgesse otthon az édesanyját, ha ennyire ez neki a szórakozás. Undorító.
2013. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"én sem szeretem az embereket túlzottan."


na tessék ... és még azt mondod, egy ilyen full antiszoc embernek nem kell némi "törődés" a társak részéről .... vicces vagy!

2013. máj. 30. 07:08
 15/27 A kérdező kommentje:

12-es:

ha ilyeneket nem is, de hidd el, tesznek róla, hogy egód a helyére kerüljön. nyilván én nem vagyok 18, aztán mégis mintha én tudnám jobban, mik szoktak történni.


Nálunk pl (sportegyesület) az újak és a "kicsik" tudják, hol a helyük, vagy ha nem, hát elég hamar megmutatják nekik a nagyok, mert merjék csak egyszer elfoglalni a tusolót vagy nem átadni a helyet egy nagyobbnak, aztán lesz ott olyan nemulass, hogy ne aggódj, megtanulja, mi az a tisztelet. A wc-csészébe nem dugták bele a fejét senkinek, viszont volt már olyan, akit úgy megpofoztak, és egy szál farokban kivágták a folyosóra, hogy gondolhatod, egy cseppet sikerült leszedni az egójából.

Na de tulkáppen ez mindig is így volt, nincs ezzel baj. Az idősebbek elvárják a tiszteletet a tejfölösszájúaktól TERMÉSZETESEN.


És hiába mondod rám h hülye vagyok, rengeteg gólyatáborból hallottam még számomra is elég merész dolgot ... De mint írtam, ezt én 99% a fiúkkal kapcsolatban hallom, a lányokat békén szokták hagyni. (ők inkább röhögnek csak a fiúk szivatásán :D )

2013. máj. 30. 07:15
 16/27 anonim ***** válasza:
istenem, de gyerekes vagy.
2013. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, a probléma az, hogy míg én veled ellentétben már voltam gólyatáborban, és a baráti köröm is az ország különböző egyetemeinek hallgatói, mégis te akarod megmondani nekem a frankót, hogy innen-onnan kapott információk alapján hogy néz ki egy ilyen:D


Tehát tisztázzuk: egy fiatalabb olvasó se gondolja, hogy ilyenek az egyetemek, ez színtiszta marhaság. Nyilván lehet mesélni extrém sztorikat, de ez kb. olyan gyakori, mint a pécsi lövöldözés. Meg próbálja valaki "betörni az egómat", csak utána ne menjen hazafelé egyedül, mert haverokkal mi is betörünk valamit. De ezt felesleges is leírnom, mert ilyen úgyse történik, bármennyire is divat szidni manapság az egyetemek színvonalát, a tény az, hogy egy értelmességi minimumot mindenkinek meg kell ütnie, és nem a fizikailag erősebbek kezében van a hatalom, hanem a karizmatikus, jól beszélő, céltudatos hallgatókéban.


Kérdező, a kedvedért még egyszer: ostobaságokat beszélsz, okoskodsz anélkül, hogy személyes tapasztalataid lennének a témában. Majd nézz vissza pár év múlva erre a kérdésre, és vörösödő arccal döbbenj rá, hogy mennyi butaságot voltál képes leírni.

2013. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ja és még zárszónak annyi, hogy észrevehetnéd, hogy itt beszélsz az idősebbek tiszteletéről, meg visszafogott egóról, miközben pont ez alatt a kérdés alatt nálad idősebb és tapasztaltabb emberek törlik fel veled virtuálisan a padlót, és közben csak egyre jobban kitartasz a hülyeség mellett. Na látod, az egyetemen így zajlik ez, nem vetkőztetik le az embert, hanem stílusosan, a saját szavaival alázzák be a semmire arcoskodó illetőt, körülírva, hogy "fiam, te nagyon hülye vagy", és a végén meg is köszöni, hogy megkapta a felvilágosítást:) Várom a köszönömöt:)
2013. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

na várj, azért akad itt félreértés bőven, szal sztem nem az én értelmi színvonalamat kéne minősíteni :)


voltam már elég sok gólyatáborban


+


ennél sokkal durvábbakról is meséltek, azaz ezek szerint tényleg nagyon eltérőek az egyetemek, de az valóban tény, hogy a beavatási szokások nagyon mások mindenhol. ennyiben igazad van. és ez nem függ össze semmiféle értelmiségi színvonallal, ez attól független.


csak példa a két extremitásról:

volt olyan is h egy tanárt vertek el a wc-ben, mert azt hitték, elsős (elég fiatalnak nézett ki a manus), aztán olyanról is tudok (mert ebből cirkusz is lett) h a csávót kikötötték a lány wc-ben a radiátorhoz aztán ott hagyták fél napra letolt nadrággal, míg más helyeken valóban nem történik semmi, én ezt készséggel elhiszem, sőt, tudom! ennyi ... (most az én véleményemtől függetlenül is ennyi, hogy a lány wc-ben való kikötözős dolognak is nyilván meg volt az alapja és nyilván nem találomra választották ki a csávót, hanem valamiért az okot adott rá).

de hogy egyesek mennyire el vannak varázsolva, komolyan már ijesztő!

2013. máj. 30. 11:57
 20/27 A kérdező kommentje:

úr isten ... ugye ehhez nem kell semmit fűznöm ... ez a legszánalmasabb amikor valaki csak úgy gondolja h okos és nagy az egója, miközben a valóságban éppen a fordítottja.

De mondjak valamit? nos pontosan az ilyenek szokták kivívni a nagyok tiszteletét azzal h egy kicsit helyre teszik, nincs ezzel semmi gond! elvégre erre való a közösség! erre gondoltál már?

2013. máj. 30. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!