Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek befejezzem a...

Szerintetek befejezzem a vezetni tanulást?

Figyelt kérdés

Ma voltam először vezetni.

2x50 perces órán kb. 10-szer (de lehet egy, kettő, hárommal többször is) lefulladtam (csak kuplungolva mentünk), kétszer nem tettem jól fokozatba, egyszer 4-esbe tettem hátramenet helyett, kétszer pedig neki mentem a szegélynek.

Először vezettem életemben.

Ez elég sz@r arány.

Még szerencsére nem fizettem be a díjat.

Szerintetek befejezzem, amíg nem bukok pénzt?



2013. máj. 29. 20:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

DEHOGY FEJEZD BE! Innen elismerés "győzni"! Nem amikor dús gazdag szülők már volán mögé engedi a kis pisist, aztán csak azért bukik meg meg túl nagy a mellény, holott lehet hogy tényleg volna elég gyakorlata!

Lefulladtál? És akkor mi van?

Olyan kocsin tanulsz ahol kicsi az alapjárati fordulatszám. Én olyanon tanultam ami 1-be, vagy akár 2-be is elment alapjáraton. Na ne tudd meg mit szenvedtem amikor megvettem az első saját sok-sok éves "gázfröccsel" induló autómat.

Ha kell én raklak be a saját autómba, de nehogy feladd!

2013. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

DEHÁT LEFULLADTAM LEGALÁBB 10-SZER!!!!

Ez elég sok. Tehetségtelen vagyok benne, ennyi az egész.

És miért áldozzak rá több tízezer forintot, ha csak szívni fogok vele?

24 F

2013. máj. 29. 20:32
 3/28 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ilyen hozzáállással akár be is fejezheted.
2013. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Dehát épp ezt mondom. Ha lefulladsz 10-szer az:

1. Lehet az oktató hibája, mert nem magyarázta el rendesen mit tegyél.

2. Olyan autón tanulsz ahol kicsi az alapjárati fordulatszám, ahol is a kuplung felengedése közben kell gázt adni (persze kicsit) aminek a rutinszerű begyakorlása nem pár nap.

2013. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez az, most mégis miért szenvedjek valamivel, meg miért költsek egy olyan dologra, amit az átlagnál sokkal nehezebben és lassabban tanulok meg?
2013. máj. 29. 20:55
 6/28 A kérdező kommentje:

4-es

De a többieknek ment.

Elég sokszor voltam én a legrosszabb valamiben, nincs már ehhez kedvem...

Végül: csak kuplungolva mentünk, még nem kellett gázt adni.

2013. máj. 29. 20:56
 7/28 anonim ***** válasza:
Na és? Lehet, hogy neked nem megy 2 hétig, aztán pikk-pakk ráérzel, és jobb leszel az összes többinél.
2013. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Esélytelen.

Meg attól, hogy ha esetleg jobb leszek tőlük, még az elején én voltam a legbénább.

2013. máj. 29. 21:01
 9/28 anonim ***** válasza:
adj rá több gázt, nem baj ha túlpörög a motor, csöppet visszaengedsz és már nem fullad le, amikor tanultam vezetni, a pirosnál nekem sokszor lefulladt, újraindítottam, több gázt adtam, és kb. 2 mp múlva már "repültünk" is(persze jó értelemben), vagy egy másik megoldás,, vegyél, egy szar kocsit, és a mezőn próbálgasd az elindulást
2013. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Még rutin pályán vagyunk, merőleges parkolás, stb gyakoroljuk. Alapjáraton kell menni, nem kell taposni. Hiába írod ezeket.
2013. máj. 29. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!