Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi vizsgáztatók, mindig...

Egyetemi vizsgáztatók, mindig reális jegyet adtok? Volt már, hogy rosszabbat adtatok az érdemeltnél? Miért? És jobbat? Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan aranyosan naiv kérdés :) Az a ritka, ha valamiből reális jegyet kapsz. Általában lefelé húzzák (ritkán felfelé, de még az is előfordul)
2013. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
na meg,hogy az egyetemi vizsgáztatók nagyrésze gyakorizna :)
2013. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudományok kategóriában, egészségügyi dolgok területén sok oktató válaszol
2013. máj. 31. 05:08
 4/4 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D :D :D

ezen a héten kedden volt valószínűség számítás vizsgám gazdasági képzésen :D , nehéz volt a vizsga, nem voltak normálisan megfogalmazva a feladatok, rengeteg mindenbe bele lehetne kötni

tegnap derültek ki a jegyek, 1-est kaptam 43 ponttal, és 50 ponttól adnak kettest, mivel értem ezt a témát és szeretem is, sejtettem, hogy jobbat írtam, mint 1-es, ezért elmentem a megtekintésre, kapásból találtam plusz 2 pontot, meg még hatot, amit a javító tanár nem javított ki :) , ezek után odamentem a felügyelő tanárhoz, hogy meg van a kettes, megnézte, mondta, igen, igazam van, de adja meg, hanem menjek oda a másik tanárhoz, hogy ő is megbizonyosodjon róla, nos, tudni kell a másik tanárról, hogy ő senki se adja meg a pontokat, hiába van igaza a hallgatónak, de marha nagy mázlimra bejött a tanszék egyik legjobb tanárja benézni, gyorsan odamentem hozzá, és ő nagy nehezen megadta a pontjaimat, így lett meg a kettesem egy órás kemény küzdelem után :)

előző félévben szintén matek vizsgán, csak analízisből, 5 ponton múlt a kettes, és ott is találtam magamnak plusz pontokat, és odavittem az előbb említett "nem adja meg a pontokat" tanárhoz, és nem hogy nem adta meg őket, hanem még le is vont egy csomót, majd megfenyegetett, hogy ha tovább próbálkozok, csak én fogok rosszabbul járni... :D

szóval nem, nagyon sokszor igazságtalanok az egyetemi tanárok

amúgy az még mókásabb, amikor van egy hibátlan feladatod, de a javító tanár fogja magát és áthúzza, mert nincs kedve javítani :D

2013. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!