Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még esélyem rendesen...

Van még esélyem rendesen felkészülni a szóbeli érettségire? .18/L

Figyelt kérdés

Június 19-én lesz. 5 vagy max 6 tantárgyból fogok remélhetőleg..:)

Tudom hogy ha nagyon akarnám még simán fel lehet készülni, de jó lenne egy kis bíztatás.

Sajnos nem igazán van aki el zavarjon tanulni, mert ugyanis én időnként hajlamos vagyok a lustaságra...stb:D

Nah meg azt is tudom hogy nem most kéne tanulni, hanem suli közbe kellett volna.. De azért mindent nem jegyezhetek meg.:)

Szóval a kérdés adott, van e még esély? :)


2013. máj. 30. 22:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk nem, akkor hozzá sem fogsz fogni?:D

Ha tovább akarsz tanulni, akkor ennél jobban is fogsz szívni a tanulás miatt. Sokkal jobban. Ha meg nem akarsz, akkor felesleges túlparázni a dolgokat.

2013. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Úgy ahogy mondod akkor hozzá sem fogok. :D

Nah viccet férre téve, nem fogok tovább tanulni, ezért nem is parázok miatta, meg amúgy se paráztam érettségi előtt fura módon. :D :o

De azé' kössz a választ.:D

2013. máj. 30. 22:57
 3/32 anonim ***** válasza:

Figyelj, akár 1 hét alatt is fel lehet készülni, ha minden nap 2 szer átolvasod az összes tételt, és rászánsz egy egész délelőttöt vagy délutánt vagy beosztod az egész napra.

Szerintem bőven van rá esélyed. Én a helyedben holnap még pihennék aztán 1-jén belekezdenék az egészbe. Ebbe a 19 nap alatt bőven fel lehet készülni én szerintem, ha eddig a 4 év alatt ragadt rád valami, vagy akkor amikor a tételeket dolgoztátok és ellenőriztétek le, akkor szinte nem is kell 0ról megkezdened, akkor néhányszor átnézed az összeset és akkor mát tudhatod.

Én már 2 éve túl vagyok ezen szerencsére. De ha elfogadsz egy jó tanácsot tőlem. Akkor az utolsó 2-3 napba már ne tanulj semmit, ne is nézd át, mert akkor azt a keveset is összekavarhatod magadba amit már tudsz.

Én sajnos töritől féltem a legjobban mert kőkemény tanárom volt és infót is kaptam róla hogy történelem szakos lesz a vizsgabiztos így annyira tanultam még az érettségi előtt is a buszon hogy totál összekavartam mindent, és így a várt 4 es helyett csak a 3 ast sikerült produkálnom :S

Szóval előtte már ne tanulj! Menni fog, az csak légy nyugodt és határozottan állj hozzá!

Forrás biztos hogy lesz szinte minden tételben meg tudtommal az atlaszt is használhatod amibe azért vannak információk amiből összetudsz kaparni egy 2

2013. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

*Összetudsz kaparni egy 20 pontot.

Bocsi de ez lemaradt :S

Sikerülni fog bízom benned!

2013. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Óóóhh hát köszi, jó tudni hogy bízol bennem.:)

Az eddig biztos hogy nem a nulláról indulok mert ha kellett oda tettem magam a tanulásban.:)

Viszont megfogadom a tanácsaidat és majd csak 1-jén kezdek illetve előtte való két három nap már nem nézegetem a tételeket. (Ilyenekre könnyen rá lehet venni :D)

Jah és már nekem a 25 pontért kell menni, kicsit le vagy maradva! :D

2013. máj. 30. 23:09
 6/32 anonim ***** válasza:
Szakadj le a netről, és hajrá!
2013. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Azért próbálj meg valami jó eredményt produkálni, hátha később meggondolod magad és szeretnél bekerülni a felsőoktatásba.
2013. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Én másfél hét alatt készültem fel, simán ment. Ülj le, kezdj el tanulni.
2013. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#6 Majd leszakadok ha kedvem tartja.

#7 Nyílván szeretnék jobb jegyet mint 2-es, de legelső sorban az legyen meg. :)

#8 Remélem nekem is menni fog.:D

2013. máj. 31. 18:39
 10/32 anonim ***** válasza:
Jaj, ne érts félre, nekem ugyan nem teszel szívességet vele. Netezz csak boldogan, amennyi jólesik.
2013. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!