Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most 7. -es vagyok és lehetség...

Most 7. -es vagyok és lehetséges hogy Hollandiába fogunk költözni. A nyelvet nem tudom sajnos így kérdésem milyen iskolába fognak felvenni? (itthon angolt tanultam de kb. alapfok a tudásom. )

Figyelt kérdés
A neten 1 iskolát találtunk ami egy "gyüjtő-befogadó" iskola külföldi diákoknak, de másik városban van. Nagyon fontos hogy olyan írjon akinek van tapasztalat ezzel kapcsban!
2013. máj. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
United World College of Maastricht-ot találtad? Ismerőseim oda járnak, angolul tanulnak mindent, elvileg, egyáltalán nem beszélték a nyelvet (hollandot), amikor oda költöztek a szüleikkel, csak angolul tudtak. Jelenleg úgy tudom az angol nyelvtudásuk rengeteget fejlődött. A hollandról nincsen információm, csak azt mondták, hogy nehéz, de szeretik. Többet sajnos nem tudok.
2013. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem ez egy olyan iskola ahol a holland nyelv tanulására fektetnek nagyobb hangsúlyt, és bevándorlók gyerekeit veszik fel akik abszolút nem vagy csak az alap hollandot beszélik. Angol nyelvű sulit Mi is találtunk, de annyira azért nem beszélem az angolt, hogy "ne tudjanak ellopni":) Olvastam egy bloggon, hogy az író lánya 14 éves volt mikor kiköltöztek és nem vették fel egy suliba sem mert nem beszélte biztonsággal a hollnad nyelvet. Ezért félünk anyával, hogy mi lesz hová fognak így fel venni. Az a suli amiről írtam jó lenne, de 39km-re van a várostól ahová mi megyünk:(
2013. máj. 13. 21:18
 3/3 anonim válasza:
Nyugalom. Cserediák vagyok. A cserediákok 80%-a olyan országba megy aminek nyelvét egyáltalán nem beszéli. 2-3 hónap után profik a nyelvben. Szükség teszi. Ne aggódj menni fog neked is.
2013. máj. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!