Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit tud a Károli Gáspár...

Banyamanya kérdése:

Ki mit tud a Károli Gáspár Református Egyetem színháztudomány mesterszakának szóbeli felvételijéről?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem erre az MA képzésre és felvételizni megyek a héten, de nem tudom mire számítsak. Ez azért gáz, mert ezen a területen semmiféle előképzettségem nincs. A lelkesedésemen, érdeklődésemen, stb. kívül mást -érdemi tudást- nem tudok felmutatni, amiért felvehetnének.

2013. jún. 2. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Szia, én idén diplomázom. Nem nagy kunszt a felvételi, nekünk anno meg volt adva 3 szakirodalom előre, plusz motivációs levelet kellett írni - ezek alapján kérdeztek, de inkább beszélgetés, mint felvételi, szóval nem semmi aggódnivaló nincs. Sok sikert!:)
2013. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Engem az érdekelne, hogy sikerült-e tavaly a felvételid és milyen volt az elbeszélgetés?

2014. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!