Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki akarja kiröhögni az infó...

Ki akarja kiröhögni az infó tanáromat?

Figyelt kérdés
Rajtakapott puskázáskor egy hete. Akkor két dolgozatot írtunk meg, két óra alatt. Ahogy észrevette, azt mondta hogy beír 3 darab egyest, és kapok egy igazgatóit. (Megjegyzem, hogy ez csak olyan cetli volt.) És azt mondta, hogy beszélni fog az igazgatóval, és a szüleimmel.Megnézem ma a netes naplómat, és igazgatói helyett szaktanári, és csak kettő darab egyes. Lehet hogy közben rájött, hogy kettő dolgozatra nem adhat 3 darab egyest. És hogy egy puskázás miatt nem lehet adni igazgatóit. És a szüleimmel sem beszél. Jó, mi?

2013. jún. 3. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Persze, nagyon jó. Csalsz és még fel is vágsz vele. Buta vagy, mint az éccaka!
2013. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
igazából 4 egyest is adhatott volna. egyet-egyet a puskázásért, és egyet-egyet a dolgozatodra. a szaktanári meg kit érdekel? nem húzza le az átlagodat...
2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy lepontozol még buta vagy és az is maradsz.
2013. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én Téged röhöglek ki, amiért év végén kapásból 2 egyest is összeszedsz. De a Te életed.
2013. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
És ezt miért kellett pont itt megosztanod? A gyakori kérdéseken - bármennyire is nehéz elhinni - kérdéseket szokás feltenni, nem sztorizni. Mellesleg én nem nagyon büszkélkednék azzal, hogy csak fele olyan lúzer vagy, mint amilyennek a tanár az elején bemutatott. De a kedvedért tessék: gratulálok a két egyesedhez.
2013. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem, az infó átlagom ezzel a két egyessel 4,9 lett. Szóval nem értem mit kell kötözködni. Az év végi átlagom pedig 4,55 lesz. Meg milyen bátrak vagytok, hogy itt gyk.-n keménykedtek. Plusz 12.-es vagyok.
2013. jún. 3. 18:51
 7/21 anonim ***** válasza:

1. Nehogy már még neked álljon feljebb kis okos, mikor te kezdtél el keménykedni

2. A 4.9-es átlagod nem fogom elhinni, mert ahhoz sokkalta több 5-ös kell, mint ahány jegyet Te egész évben elvileg kapsz informatikából.

3. Ha végzős vagy, akkor meg már nincs is informatikád, mert most érettségiztél.

4. Legközelebb 2x gondold meg milyen kérdést írsz ki, és ha egyöntetűen hasonló válaszokat kapsz, akkor gondolkodj el azon, hogy most tényleg mindenki hülye, vagy inkább te egyedül.

2013. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

1. De, de nekem áll feljebb, mert a házirend szerint ezt nem csinálhatta meg.

2. Mivelhogy én egy informatikai középiskolában vagyok, 5 évfolyamon, valószínűleg van infónk. És havi 6 jegyet kapok. Nem is ismersz, de itt neten nagyon kemény vagy.

3. Mivel még nem érettségiztem.

4. "Ki akarja kiröhögni az infó tanáromat?" Olvas el figyelmesen.

2013. jún. 3. 19:33
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Jaj drágaságom :) én nem keménykedem, nincs miért egy ilyen kis töketlen ellen, akit nem is ismerek (igen, ezt jól mondtad ;)). Vegyél vissza az arcodból, mert egyáltalán nincs igazad. Szánalmas vagy, már csak azért is, mert - ahogy Te írtad - informatikai osztályba jársz és mégis puskázol, ráadásul év végén. Ja és még neked áll feljebb. Hát gratulálok, de legközelebb ne felejts el megjelenni ész osztáskor! Bármit írsz és bármit pattogsz, te jöttél ide keménykedni, megmondtuk neked az igazat és kész. Ha nem tetszik, az a te bajod. Neked nincs igazad, bármit mondasz is.
2013. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, először ti voltatok bunkók.
2013. jún. 3. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!