Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki akarja kiröhögni az infó...

Ki akarja kiröhögni az infó tanáromat?

Figyelt kérdés
Rajtakapott puskázáskor egy hete. Akkor két dolgozatot írtunk meg, két óra alatt. Ahogy észrevette, azt mondta hogy beír 3 darab egyest, és kapok egy igazgatóit. (Megjegyzem, hogy ez csak olyan cetli volt.) És azt mondta, hogy beszélni fog az igazgatóval, és a szüleimmel.Megnézem ma a netes naplómat, és igazgatói helyett szaktanári, és csak kettő darab egyes. Lehet hogy közben rájött, hogy kettő dolgozatra nem adhat 3 darab egyest. És hogy egy puskázás miatt nem lehet adni igazgatóit. És a szüleimmel sem beszél. Jó, mi?

2013. jún. 3. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a gyakorikerdesek.hu-ra - ismételten - gyakori kérdések kerülnek, nem pedig gyerekes arcoskodás arról, hogy 3 egyes helyett csak kettőt írt be a tanár. Vagy te a greenpeace fórumokra is a legújabb gulyásreceptedet szoktad kiírni?


Meg az egy dolog, hogy offolsz, de ráadásul egy gáz szituációval próbálod fényezni magad. És igen, az, hogy infó szakos létedre puskáznod kell infón, és az, hogy ráadásként lebuksz, majd bekapsz két egyest és egy figyelmeztetőt, elég gáz. Legközelebb tessék az ilyet facebookra kiírni, ott talán lájkolja pár 14 éves.

2013. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én ezt a beszélgetést most befejezem. Nem vagyok hajlandó beszélgetni a fajtáddal. Csá!
2013. jún. 4. 16:56
 13/21 anonim ***** válasza:
Minden válaszadóval egyetértek a kérdésfeltevö meg egy szemtelen szánalmas alak. Örülj hogy a tanár csak 2 egyest adot. na én 4 egyest adtam volna neked egyet egyet dolgozatonként ketöt meg a magatartásod miatt meg a csalásért. Igazán szégyelheted magad hogy a tanár megszánt te meg itt kiröhögöd.
2013. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azután dumálj nekem, miután te is elérted azt, amit én. Már külföldön megvan a munkám. Adatbázis kezelő leszek, havi csekély 5-6 millióval.
2013. jún. 10. 15:43
 15/21 anonim ***** válasza:

itt lehet dumálni. adatbáziskezelő külföldön 13. után rögtön? havi 5-6 millióval? jóvicc, már bocs.

Egyébként meg lehet szövegelni nyugodtan, mert attól, hogy nem vagyok vízügyi szakember, látom ha átszakadt a gát, vagyis rossz. Csak hogy aktuális példát mondjak.

2013. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát ezt kedves 13-mas megkaptad :D Nem is értem, hogy voltál képes egy ilyen zseninek, egy istennek így beszólni, hogy szégyellnéd el magad! Igaz, hogy a kérdés szempontjából teljesen irreleváns, hogy a kedves kérdező hol fog jövőre strichelni, de nyilván az ő lelki világának fontos az, hogy mi, kis senkik beszólunk neki, pedig ő már Steve Jobs utódja. De mi mind hülyék vagyunk egytől egyik, egyedül a kérdező nem az!
2013. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kik vagytok ti? Tudod, ha megvan a pénzügyi, és a szülői háttér, bármid meglehet.
2013. jún. 10. 17:53
 18/21 anonim ***** válasza:
És ez szerinted mégis kit érdekel? Most meg már azzal akarsz felvágni, hogy mindegy mi történik, apád alád tol valamilyen munkát, miközben lehetsz bármekkora idióta? Te most tényleg azért írsz ide, hogy kiröhögtesd magad? Tégy magadnak egy szívességet, legyél következetes, és az előző kommented alapján fejezd be a beszélgetést, bár ahogy a hozzád hasonlókat ismerem, az egód nem fogja elviselni, hogy ne írj be valami újabb nevetséges dolgot:D
2013. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hadd kérdezzek valamit. Ne hol tanulsz, vagy milyen munkád van?

Ui: Nem az egóm miatt írok, csak van annyi eszem hogy kiállok magamért.

2013. jún. 10. 20:38
 20/21 anonim ***** válasza:
Az a baj kérdező, hogy ezt a csatát már akkor elvesztetted, mikor kiírtad a kérdést. Hogy milyen végzettséged van, meg mit csinálsz nyáron az már az önfényezés, hogy Te mekkora király vagy. Ami semmilyen értelemben nem kapcsolódik a kérdésedhez. Amit tettél akkor is szánalmas és nevetséges, még ha maga Albert Eintein reinkarnációja vagy is. Tetszik vagy nem, de így van. Attól még, hogy apád sz@rja a pénzt, és Te ezt kihasználod még nem lesz igazad. De kár is veled vitatkozni, fiatal vagy és tudatlan, ezt úgy sem érted. Végül is többen próbálunk erről meggyőzni, erre neked annyi a reakciód, hogy márpedig Te nyáron 5 milliót fogsz keresni. Ennek mi köze ahhoz, hogy téged kéne kinevetni és nem a tanárod? Most válaszoljam erre azt, hogy ha elvégzem az orvosit és kimegyek külföldre akkor hasonló keresetem lesz, leszámítva azt, hogy nem apám tolta alám a pénzt, hanem egyedül értem el, amit akartam, amire sokkal inkább lehet büszke az ember? Jaj te drága, olyan ki buta vagy és szánalmas, hogy azt már tanítani kéne az egyetemeken... nem baj, ha hozzád hasonló hülyék nem lennének, akkor mi sem jönnénk rá időről időre, hogy hál istennek nekünk eszünk is van!
2013. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!