Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy kitűnő tanuló vagyok, viszont hetente átlagosan fél órát tanulok (nem naponta, HETENTE! )?

Figyelt kérdés
Mindenből ötös leszek, de nem nagyon szoktam tanulni. Órán 45 percből kb 30 percet figyelek. Hogy lehet hogy nekem ennyi minden megmarad, viszont másoknak 1-2 óra tanulás után is csak 3-4-re tudják?

2013. jún. 4. 15:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, és 14 éves fiú vagyok
2013. jún. 4. 15:39
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Hányadikos vagy?
2013. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hetedikes
2013. jún. 4. 15:42
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyunk egyformák. De ne félj, egyetemen majd fogsz tanulni nem is keveset, plusz gimiben is kicsit többet kell tudni...
2013. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Én is hetedikes vagyok, pont ezzel a "gonddal". :D. De nembaj, élvezem :)
2013. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
hetedikben még majdnem mindenki így van ezzel.
2013. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Hát nincs így mindenki, sőt

2013. jún. 4. 15:48
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy milyen szintű suliban vagy kitűnő. Bár nyílván azt fogod írni, hogy valami "elitáltalános", mert hiába fogom én neked azt mondani, hogy félóra tanulás + kis logika hetedik osztályban bőven elég ahhoz hogy valaki kitűnő legyen, nem fogod elhinni. Vagy most kicsit fényezni akartad magad ezzel a kérdéssel, és azt vártad, hogy elkezdjünk tátott szájjal elismerő szavakat írogatni?
2013. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hetedikben a nagy része a tanulóknak ilyen, az szenved, aki nem figyel órán. Gimiben majd úgyis ráállsz a tanulásra, mert ott már muszáj lesz, egyetemen meg főleg. :D

Örülj neki, hogy most ilyen. Lehet később is majd könnyebben tanulod meg a dolgokat, az nagy előny lesz.

Mondjuk anno pl. fizikából tanulás nélkül voltam kitűnő, gimiben meg vért izzadtunk a kettesért. :D

2013. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
71%
nem rosszból, de most mondd meg őszíntén, azt várod, hogy zseninek nevezzünk? Vagy mi?:3
2013. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!