Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukott, bukik valaki matekbol?

Bukott, bukik valaki matekbol?

Figyelt kérdés
10.es vagyok es kiserettsegiztem ami harom jegyet er es hat nemsikerult .szoval bukok
2013. jún. 4. 16:06
1 2
 1/11 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
A természerfeletti lények kategóriában vagyunk, tehát a válaszom: "A Jó Isten tudja"
2013. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez,hogy kapcsolódik a természetfeletti lényekhez?
2013. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nyilvánvalóan a természetfeletti lényeket kérdezi.
2013. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ebben a kategóriában jópáran tuti megbuktak már ^^
2013. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A múltkor láttam a chupacabrát. Hát, nem tűnt matekzseninek, szerintem bukott ő is.
2013. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%
biztos azért ide írta, mert igazán természetfeletti az a lény aki képes megbukni matekból
2013. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátnőmet buktatták meg, de őt érettségin.

Év végén éppen hogy átengedték, de az érettségije 7%-os lett.

Nehezen megy neki a matek minden tárgyból 4-es 5-ös tanuló kivéve matekból. És mondták neki másfél hete hogy sehogy sem tudnak neki több százalékot adni hogy szóbelizhessen és abba javítsa ki így mondták hogy készüljön az őszire, vagy ha nem akkor a tavaszira. Mivel az év végi jegye megvolt neki kettesre így nem kell újra járnia a 12. osztályt még matek órákra sem kell bejárnia de mondta a tanár hogy ha bemegy hozzá heti 2 matekra legalább, és mellette jár külön órákra is akkor összejöhet az őszi érettségije.

2013. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én kiváló vagyok matekból is meg nyelftanból is -.-
2013. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
64%
Én meg három dologból vagyok rossz; matekból, és nyelftanból...
2013. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És ebben hol a kérdés?Értem én hogy a kisérettségi nem sikerült,de most mit kérdeztél? vagy sorstársakat gyűjtesz?
2013. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!