Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bukott angyalok, grigorik,...

Bukott angyalok, grigorik, Azazal? Mesélne valaki nekem ezekről?

Figyelt kérdés
A grigorik őrzők, annyit tudok, és közük van a bukott angyalokhoz, ahogy Azazalnak is, aki valamiféle vezető volt. Ez miféle legenda? tudna segíteni valaki?
2011. júl. 18. 13:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
google a barátod
2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Szted itt kérdezném, ha megtudtam vlna mindent, ami érdekel? rengeteget kerestem, de nem világos számomra ez az egész.

A legtöbb helyen a grigorikról csak annyit találtam, hogy örzők, ebből jutottam el Azazel és a bukott angyalok törétnetéhez. Enoch könyvét írják, hogy ott jelent meg Azazel, mint a bukottak vezetője. Ennyi amit megtudtam.

2011. júl. 18. 14:14
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Azazel a Pokol egyik koronázott hercege, és személy szerint számomra Ő különösen fontos.


Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán/Lucifer személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene, de vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg, magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják számukra negatív jelentéssel.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak “teremtették”, de szerencsénkre Sátán Atyánk ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az ellenséges istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől.


A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán követőit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, boszorkánymestereket hanem a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták (lásd “szent” inkvizíció). Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok és gyermekek szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján a média és a nagyközönség megítél minket és Sátánt nem más mint antikereszténység nem Sátánizmus. A LaVey féle “sátánizmusnak” még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)


A judeo-keresztény isten Jehova/Adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.


ui.: Akik kezdők a Sátánizmusban azok számára nagyon ajánlott elolvasni mindent ezen az oldalon:


[link]


Megfelelő nyelvtudás híján pedig itt:


[link]


Most már elérhettek engem is blogomon:


[link]

2011. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon hasznos az írásod, midnjárt megnézem a linkeket is :) :)
2011. júl. 18. 15:31
 5/34 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szívesen.:)
2011. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
Édes istenem, kérdezö, bene döljél már ennek a baromságnak! - -" Ez a Fisz gyerek gondolom valami hitehagyott keresztény lehet, aki abból hogy rájött hogy a keresztények nem is olyan jók, egyböl azt hitte hogy akkor biztos az ellentéte. Mellesleg ez az egész sátán, isten sztori egy és ugyan az a vallásból indult ki, és vagy kitaláció, vagy férre értelmezés, vagy népuralmi célokból ijen. De abban hiszel amiben akarsz...
2011. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm, kedves utolsó, de ne aggódj, nem vagyok se vallásos, se antivallásos, nem hizek ilyenekben. Engem csupán a történetek és a mitológia érdekel :) Minnél több szemszögböl :)
2011. júl. 18. 21:23
 8/34 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, soha nem voltam keresztény, pogány voltam mindig is, azelőtt pedig egy ateista már nagyon régen.
2011. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, engem a vallások nem befolyásolnak :) A legtöbb vallás történeteit szívesen olvasgatom, hasonlítgatom össze, mert feltűnően sok a hasonlóság az alapokban.

Egyébként, Azazelről tudnál többet mesélni?

2011. júl. 18. 21:32
 10/34 anonim ***** válasza:

Azazelnek gyönyörű hosszú szőke haja van, nagyon magas és valami elképesztően szép briliáns zöld aurája. Ő Beelzebub (Enlil) unokája és nagyapjához hasonlóan ő is a "légi közlekedést" igazgatta amikor az eredeti Istenek a Földre jöttek.


Itt van róla egy ősi "kép" ami szimbolikus, tehát nem teljesen reális, de ha érdekel nézd meg.


[link]


Mit akarsz róla tudni?

2011. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!